Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írtok ezen az oldalon olyan...

Írtok ezen az oldalon olyan dolgokról,amiket névvel és arcal nem mernétek felvállalni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 4. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Én fejlesztettem ki a Covid vírust.
2023. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Szeretem amikor az otthoni selyemharisnyám csiklandozza a heréimet. 65/F
2023. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Inkább csak úgy fogalmaznék, hogy nem mindenki előtt. Nyilván közeli barátok, párom előtt felvállalom a nézeteimet. De egy oda nem illő helyen nem kezdem el mondani a "hülyeségeimet". Mint mondjuk egy munkahelyen.
2023. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
#3, szerintem félreérted a kérdést. Nem azt kérdezte a kérdező, hogy milyen dolgokat szoktál írni általában, hanem azt, hogy most írsz-e neki olyan dolgot amit nem vállalnál fel.
2023. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Még 1x nem biztos, hogy leírnám, mert letiltatnának érte, de már igen, írtam ki ide olyan kérdést, amit sehol máshol nem mertem megkérdezni (törölték és beígértek tiltást is ha még 1x hasonlót kérdezek, ez évekkel ezelőtt volt).
2023. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon egyedi a történet, akkor nem, de ha kábé bárhol, bárkivel előfordulhat; nemannyira speciális, nem annyira jellegzetes, szokatlan dolog, hanem olyan hétköznapi; akkor lehet; de ha még nevek nélkül is felismernék, akkor nem.
2023. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!