Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Főleg 17 év alattiakhoz szól...

Főleg 17 év alattiakhoz szól a kérdésem, de idősebbek is válaszolhatnak, el tudnád képzelni az életed, ha nem lenne? Lent folyt.

Figyelt kérdés

- Wifi az iskolában

- mp3-asod, mobilod, hanem csak egy walkmaned, de azt sem vihetnéd be az iskolába

- büfé az iskolában

- internet otthon

És azt is írd le, akkor mihez kezdenél.


2010. okt. 6. 09:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

wifi az nemvágom micsoda :D

mp3- nemvészes, mobil: 3 évet vártam ráá :D szval túlélhető

büfé: nemszoktam tízóraizni, vizet meg végülis otthonról is tudnék hozni szval ez se gáz

internet: háát...O.o végülis ezt is túlélném, összeülnék a haverokkal, el tudunk lenni net nélkülis... sőőt :D

2010. okt. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi az a wifi, tehát meglennék nélküle!

nincs mp3-om; mobilom van hogy otthon felejtem, tehát nélkülözhető számomra!

Otthonról szoktam vinni szendvicset;vajas kenyeret;ami éppen van otthon, meg teát, a büfék drágák a számomra.

Internetünk sem volt még fél évvel ezelőtt, akkor tévéztem, sokat sétáltam, barátnőimmel voltam többet, ja és nálam a tanulás a legelső fontos dolog az életemben, tehát a többi nélkülözhető!


15/L

2010. okt. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
érdekes, mi felnőttünk ezek nélkül XD XD 33/N ;)...a főiskolán láttam internetet először 96-ban és betárcsázós nettel neteztünk dög lassan otthon :D
2010. okt. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem egyedül csak a mobiltelefon hiányozna.
2010. okt. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Nos ez egy olyan kérdés, amitől sokan a falra másznának ha tudnának.De mivel én nem vagyok pókember,a válaszom a következő.A fent említettek nem igazán létszükségletű dolgok,így azt hiszem el tudnám képzelni az életem nélkülük,bár őszinte leszek,nehezen,különöséppen mobil nélkül,bár azzal sem vagyok szibiózisban.Az élet valóban unalmas néha,én mégis lekötöm magam.Bár az iskolai büfé az valóban kényes kérdés,de azt hiszem anélkül is meglennék,tekintve azt,hogy sokszor milyen pofátlanul sokba kerül még egy vacak csoki is!Remélem kielégítő.Baracsi Attila.
2010. okt. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A wifi a vezeték nélküli internet. Hallottam, hogy pár suliban már van, a gyerek viszi a laptopját, és azon netezik.


Ezek nekünk sem voltak, azért kérdezem, hogy a mai tizenévesek hogy gondolkoznak.

2010. okt. 6. 10:07
 7/15 anonim ***** válasza:
Ja... Olvasnék...
2010. okt. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Aham....Laptopom sincs


15/L

2010. okt. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én már 18 vagyok,de ha nem baj válaszolok:)

Ezek közül a netet nem tudnám nélkülözni.Ugyanakkor nem vagyok annyira függő hogy a laptopomat az iskolába elvigyem,a telefonomon sem szoktam netezni.

Nem okozna különösebb gondot ha nem vihetném be a suliba a telefonomat. Az iskolai büfét nem látogatom :D

Szóval csak az otthoni internetet nem tudnám nélkülözni. Szerintem ma már nagyon fontos,legalábbis nekem. Mindenhez ezt használom,a tanuláshoz is nélkülözhetetlen számomra. A tv-t nálam teljesen felváltotta.

2010. okt. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

végülis a wifi nélkül meglennék mert nem szoktunk nagyon sokat netezni a suliban, de azért jobb ha van.

annak nagyon nem örülnék, ha nem lenne digitális zenelejátszó, de ha az iskolába nem vihetném be azt kibírnám, mivel ott inkább az ismerőseimmel beszélgetek szünetben

a büfé az egy komfortos dolog, mert így nem kell itthon

kaját csinálni meg reggel boltba menni, de ha nem lenne, akkor szerintem mindig előző nap délután vennék kaját.

viszont internet nélkül már nem nagyon bírnám. már túlságosan hozzászoktam, hogy kéznél van és annyi mindent tud amit én nem, meg hogy tudok itthonról beszélgetni, erről már nem tudok lemondani, fogalmam sincs mit csinálnék ha nem lenne

2010. okt. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!