Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elsőre elutasít a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elsőre elutasít a lány, akkor feladjátok fiúk? Lányok is válaszolhatnak, hogy mi a véleményük!

Figyelt kérdés
Ti mindent feladtok elsőre? Ha visszautasít akkor feladjátok? Nem szabad. Az én főnököm az iskolaigazgató 5 ször ata be a papírjait, hogy igazgató lehessen és 4 szer nem fogaták el, de 5 ödjére összejött. Nem szabad feladni. Ha visszautasít akkor próbálkozni kell még vany 9 szer, ha 10. éra is, akkor nézz másik lány után. Még van 9 esélyed. Hány és hány olyan ismerősöm van, akit ugyanaz a csak 7 szer dobott, és egyszer csak összejött vele, és mai napig együtt vannak. Aki ilyen könnyed feladja, az egy fatökű. Nincs rá jobb szó, aki meg azt mondja, hogy ne is próbálkozzon az megint egy kuka. Bocsi, nem személyeskedni akartam, de soha ne add fel. Nekem ez a véleményem.
2011. okt. 11. 10:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ebben bízom én is nap nap után. Feladni? Azt már nem. :)
2011. okt. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Van benne egy két helyesírási hiba, azt nézzétek el!
2011. okt. 11. 10:39
 3/20 anonim ***** válasza:
Elsőre semmiképpen sem szabad feladni, mert sokszor csak lányos zavarunkban, vagy meglepődöttségünkben utasítunk vissza egy-egy fiút. Lehet, hogy már évek óta tetszik nekünk, de sose gondolnánk, hogy ez az érzés kölcsönös, és amikor elénk áll azzal, hogy kellünk, akkor annyira meg vagyunk lepődve, talán el se hisszük, hogy amiért évekig csak epekedhettünk az most valóra válik, hogy ijedtünkben vagy zavarunkban elsőre nemet mondunk, aztán meg csak verjük a fejünket a falba, hogy mekkora ostobaságot csináltunk...
2011. okt. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem nem adnám fel és pontosan azért mert sok lány csak teszteli a férfit hogy mennyire kitartó és hogy igazából akarja e őt,és jól is teszik én személy szerint szeretek megküzdeni egy nőért és akkor érzem magam igazán férfinek!!
2011. okt. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Más dolog egy melóért küzdeni amiből meg fogok élni, s más egy szélkakas szerű nőszemély kegyeit keresni. Utóbbira nem vagyok rászorulva. Ha valakit elhívok egyszer. majd még egyszer, de ez a max. Ha két alkalomból nem tudott időt szakítani rám akkor annyi. Méghogy 7-szer. Legyezgesse más az egóját helyettem.

34 ffi

2011. okt. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bőven elég, ha egy férfi kétszer bepróbálkozik egy nőnél. Az első elutasítás még eredhet abból, hogy a nő nem akarja magát "könnyűvérűnek" feltüntetni, de a második elutasítás szerintem már eléggé egyértelmű, utána pedig akár zaklatásnak is számíthatna egy újabb próbálkozás. Az a nő pedig, aki még negyedjére vagy ötödjére is elvárja, hogy a pasi próbálkozzon, nos, véleményem szerint nem normális... És igen, ez egy munka megszerzésénél vagy pl. egy hangszer kitanulásánál tök máshogy játszódik le, az egy teljesen külön téma. 19L
2011. okt. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Az engem nem nagyon érdekel, ha zaklatásnak veszi. Addig nyomulok még bírja szuflával. Feljelenteni úgysem mer zaklatásért mert rendőrtiszt vagyok, szvsz előbb utóbb az enyém lesz. Rá kell erőltetni magunkat. Így fair.
2011. okt. 11. 12:02
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Te rendőrtiszt?:DD

atyaúristen!

és ha a 10. próbálkozás sem sikerül akkor hozzábilincseled az ágyhoz és megerőszakolod?;)

Gondolkoztam a rendőri pályán, de lassan elfelejtem asszem:D

2011. okt. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Még az első előtt feladom. Van egy csomó dolog amiben ugyanúgy semmi esélyem, de kénytelen vagyok azoknál kénytele vagyok gebedni.

Nem fogom azt a kevés energiámat - ami már nincs is - arra pocsékolni, hogy egy nő élvezze a megalázásomat.

2011. okt. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Persze hogy feladom, fog a fene vesződni a nőkkel olyan sokáig.
2011. okt. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!