Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt tavaly egy verekedésem....

Volt tavaly egy verekedésem. Ezáltal nem hagyhatom el a községet, így nem járhatok dolgozni. Még nincs lezárva az ügyem, és azt mondta az ügyvéd, örüljek hogy otthon vagyok. Akkor nem tudok pénzt keresni.. Volt így valaki, vagy valami megoldás?

Figyelt kérdés
2023. márc. 5. 12:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Legfeljebb az elmém börtönében, és neked sem börtönben lenne a helyed, hanem az IMEI-ben. Ott aztán lesz "nevetgélés". Illetve nem, veled ellentétben nem vagyok elmebeteg, sem pedig büntetett előéletű.
2023. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Látom nagyon jól ismered az IMEI-t-----sajnállak.
2023. jún. 3. 08:28
 23/27 anonim ***** válasza:
Igen, tudod az okos ember a hülyék kárán tanul, veled ellentétben.
2023. jún. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Látom magadra ismertél!!!!!!!!!!
2023. jún. 3. 10:56
 25/27 anonim ***** válasza:
Hiába írsz 20 felkiáltójelet, attól nem leszel okosabb. Vigyázz, nehogy a még végén letöltendőre változtassák a felfüggesztetted, mert ennyi ésszel és ilyen mentalitással az is bőven benne van a pakliban.
2023. jún. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Én a családomat védtem meg,de látom te még erre sem lennél képes.

Nem könnyebb itt írogatnod!!!!!!!

2023. jún. 3. 11:06
 27/27 anonim ***** válasza:
Pedig olyan egyszerű.:D tudod ha elkövetsz egy bűncselekményt, akkor legfeljebb enyhítő körülménynek értékelik, hogy a családodat védted, és nem aljas indokból tetted. Szállj le a földre. A csúnya bíró bácsi megbüntetett a semmiért, igaz? Nagyokos.
2023. jún. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!