Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az aliexpress által kiírt idő...

Az aliexpress által kiírt idő pontos?

Figyelt kérdés
Rendeltem aliexpressen és adott egy időpontot ami a várható érkezés, a szállítást is tudom követni. Mennyire pontos az érkezés?

2023. márc. 8. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak becsült. Egy eladó sem fog napra pontos szállítást vállalni, mert annyira sok minden befolyásolhatja. Főleg a világ másik végéről. Van egy becsült idő a többi vásárló visszajelzési átlagából, és majd lesz a tényleges. Emiatt nem is érdemes vagy etikus a becsült idő másnapján már vergődni hogy hol a csomag és követeled vissza a pénzed, mert az eladó nem tehet róla hogy a több országot érintő szállítás vagy a magyar kézbesítési rendszer leterheltsége függvényében mennyit csúszik egy csomag.

Mégis őt büntetik meg azzal, hogy ha visszatérítést kérsz akkor ő bukta a terméket, és a pénzt is, míg te visszakapod a pénzt és megjön a csomag is.


Kínából a 15-30 nap volt régen a standard repülővel, és 60-80 nap hajóval. A pandémia óta ezek is tolódhattak valamennyivel, például nem kérhetsz visszatérítést a 60. nap előtt, hiába írja azt az oldal hogy 2 hét múlva "megkapod", mert biztosra akarnak menni, hogy odaér hozzád.


Ha azért kérdezed mert fontos az időpont, és határidőre kell megérkeznie, az a legbiztosabb ha legalább 2 hónappal a határidő előtt leadod a rendelést.

2023. márc. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából csak kíváncsi voltam hogy mennyire reális a kiìrt idő, mert amit mutat eleve 2 hónap. Nem fontos szerencsére mikor érkezik a csomag. A kíváncsiságom írta a kérdést.
2023. márc. 8. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:
+-1 hónap 😅
2023. márc. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A vámoláson vagy a postán is el tud csúszni az időpont. Meg bármi is történhet útközben. De az eddigi tapasztalataim szerint mindig megjött mindenem, ráadásul az amit rendeltem. Csak nem mindig akkor.
2023. márc. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először úgy olvastam, hogy

"Rendeltem aliexpressen egy időpontot"

2023. márc. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!