Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A környezetbarát szatyrokat...

A környezetbarát szatyrokat ti kifizetitek?

Figyelt kérdés

Auchanba pl tizen valamennyi db-ja

Peksutiket abba lehet pakolni.

Az önkiszolgálóba pedig az osszes vasárlót vegigzaklatja az eladó hogy a kisszatyor kivan fizetve?!?!?!


Nagyon nézik es probaljak mindenkivel kifizetetni,emiatt azt gondolom hogy az emberek tobbsege bár tudja hogy fizetos a szatyor megse akarják kifizetni ezert azt lese huzzak.


Te kifizeted?


2023. márc. 8. 21:27
A kérdező szavazást indított:
Igen kifizetem
Dehogy fizetem
5 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vettem pár saját batyut, aztán azt hurcolom
2023. márc. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kifizetem. Nekem 15 forintnál többet ér a becsületem.
2023. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én még sehol nem találkoztam ilyennel, mondjuk Auchanba pont nem járok, de a többi diszkontláncnál nem kell fizetni ezekért a szatyrokért.
2023. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
100%
Viszem a saját zsákjaimat, abba rakom az ilyesmit.
2023. márc. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a vicces,hogy saját szatyrot viszek - de mégis kifizetem.

Ugyanis a mérlegnél először le kéne mérni a szatyrot üresen, utána AZONNAL a vásárolt áruval is.

Na, ilyen nincsen, ezért aztán csak úgy tudom mérni, hogy nincs szatyor, tehát akkor élelemárban beleméri a szatyor súlyát is.

Nem tudom, ki találta ki ezt, de nem működik, nem életszerű az üres szatyor méregetése.

2023. márc. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazából bele is építhetnék azt a 15 ftot az árakba, úgy nem idegeskednének a zacskó miatt a vásárlók.
2023. márc. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szándékosan nem epitik az arat bele

Az embereket arra akarjak ravezetni hogy vegyek meg azt a kornyezetbarat taskat vagy minek nevezzem es minden vasarlas soran hordjam magammal es abba vasaroljak

Tehat h ne vegyek zsakot

2023. márc. 9. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!