Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez véletlen lenne ami történik...

Ez véletlen lenne ami történik köztem és az exem között?

Figyelt kérdés
5-6 éve ismerjük egymást és ebből az 5-6 évből jártunk max fél évet, mert mind a ketten önfejűek vagyunk főleg én, mert sokat hibáztam, félre jártam stb stb (fiu vagyok). Na mindegy ez lényegtelen aza lényeg, hogy 5-6 éve már nem tudjuk egymást hagyni, volt neki is más nekem is de aza furcsa nekem, hogy az élete és az otthoni dolgai akár szüleivel akár nagyszüleivel és minden lépése ugyan úgy folyik le mint nekem vagy, hogy nem beszélünk hetekig, mert össze veszünk és az közbe történnek velem dolgok és azután megint dumálunk és vele is majdnem pont ugyan úgy történtek dolgok és úgy csinál dolgokat majdnem ahogy én és fordítva is igaz ez. Nem tudom érhető-e amit írok, mert elég nehéz megfogalmazni de sokszor úgy képzelem el mintha az egész történet a kettőnké meg lenne írva ugyan úgy. És már mind a ketten sokszor próbáltunk más utakra járni voltak nagyon sok kihagyások nem beszéltünk, nem találkoztunk de valahogy még is össze hozott a sors és nem tudunk egymástól meg szabadulni és furcsa az, hogy szinte úgy történnek neki is a dolgai mint nekem az legyen akár probléma, akár pozitív dolog vagy akármi, mi ez?
2023. márc. 13. 09:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerelmes még azt hozzá tenném
2023. márc. 13. 09:13
 2/11 A kérdező kommentje:
És megértek vele kapcsolatba minden dolgot, legyen az bármi és szinte mindig úgy van, ahogy megérzem
2023. márc. 13. 09:15
 3/11 A kérdező kommentje:
Megérzek*
2023. márc. 13. 09:15
 4/11 A kérdező kommentje:
Megy idén egyetemre ha minden igaz és hát remélem el tudjuk hagyni egymást
2023. márc. 13. 09:18
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Se veled se nélküled kapcsolat. Érdekes is lenne, ha hasonló életszakaszban ne hasonló dolgok történnének.

Ha nincs olyan extrém eset, hogy ugyanazon a lottón nyertek ugyanannyi összeget vagy ugyanazon a napon hal meg a kisállatotok én nem látnék bele semmi misztikusat.

Ha nem akarsz vele lenni barátilag sem akkor megmondod, hogy köszönöd szépen az ismerettséget, de neked ennyi volt. Ha nagyon nem megy a dolog törlés-tiltás mindenhonnan. Nem érdeklődsz másoktól utána, nem stalkolod, nem játszod hogy letiltod majd feloldod.

Mondjuk ki találom mik lehetnek azok a hatalmas közös pontok. Izgultok az érettségi és tovább tanulás miatt, lakhatási megoldásokon gondolkoztok, szenvedtek az ismerkedéssel, munka, jogsi, nyelvvizsga, várjátok hogy önállósodjatok. Mint minden 18-22 éves ebben a korban. Mi is ilyenekről szoktunk beszélgetni. Ennek van most itt az ideje. Ebben semmi misztikum nincs.

Max ő az, akivel a legjobban meg tudjátok egymást érteni. De ha a másik nem toxikus akkor nem értem ezzel mi a baj.

2023. márc. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Toxikusak vagyunk nagyon mind a ketten, de a közös pontot azt nem úgy értem ahogy te írtad hanem, hogy az élete pont úgy történik majdnem mint nekem és mindent majdnem úgy csinálunk és úgy viselkedünk de külön csak ő épp el meséli mi volt és olyankor el gondolkodom, hogy basszus én is ezt csináltam én is ezt mondtam én is így csináltam én is azt ettem :)) stb stb
2023. márc. 13. 09:58
 7/11 A kérdező kommentje:
És amikor nem beszélünk, mert össze vagyunk veszve akkor mintha el lennék átkozva, nem jön össze semmi egyaltálan, a csajok se jönnek, nem ír a kutya se, stb stb.. és ahogy megint dumálunk és béke van akkor mintha ez az átok el menne és minden happy
2023. márc. 13. 10:00
 8/11 NTBS ***** válasza:
56%
Szerintem nem kellene kapcsolatos maradnotok.
2023. márc. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kései Sirató ***** válasza:

És?

Ha nem vagy szerelmes, akkor mi a kérdés?

2023. márc. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kései Sirató ***** válasza:
Véletlennek véletlen.
2023. márc. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!