Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok olyan romantikus...

Mondanátok olyan romantikus fantasy animét amiben a hercegnő és a herceg érdekből jegyezték el egymást,de később valódi érzelmek alakulnak ki?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy ne modern iskolában(pl.:Kimi ni todoke, Ao Haru Ride stb...) játszódjon,a rajzolása legyen a modernebb kategória.( Tehát ne olyan, mint a Pokémonnak inkább Akagami no shirayuki-himére hasonlítson) Legyen kosztümös. Ne legyen az, hogy 128 epizód kell egyáltalán egy csókhoz is A hercegnő/herceg ne legyen vak vegye az adást. Nem kell a karaktereknek világmegváló dolgokat tenniük se semmi ilyesmit. Régebbi anime is jó de inkább max 5 évesnél fiatalabbat néznék, mert akkor ha tetszik nagyobb az esély egy következő évadra, mint mondjuk egy 20 évesnél


Amiket láttam és tetszettek bár nem pont az az alapstory, mint amit írtam:


Mushikaburi-hime (főleg ez a fajta anime érdekelne)

Nil Admirari no Tenbin(határeset)

Akatsuki no Yona (határeset)

Tian Mei De Yao Hen

Sousei no Onmyouji

Charlotte( a vége tetszett csak és ez sem volt olyan romantikus, mint szeretném)

Inu x Boku SS (határeset)

Rakudai Kishi no Cavalry (ez bár nem teljesen amit kértem nagyon tetszett)

The Misfit of Demon King Academy(ez sem pont romantikus de megfogott)

Soredemo Sekai wa Utsukushii(és ez is nagyon jó volt)

Akagami no Shirayukihime (ebbe még mindig szerelmes vagyok, imádom Zent)

Norn9(ez is jó volt bár a vége nem tetszett annyira)

Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei shiteshimatta... ( és ez ami mindennél jobban tetszett)


Nincs bajom a sulis animékkel sem csak most nem arra vágyom pl.a kaichou wa maid-sama is egy felejthetetlen anime bár nem értem,minek bele Misaki régi barátja ha úgyis Usuit választja? Meg amiket fentebb is írtam a Kimi ni todoke, Ao Haru Ride is jó volt egynek.


Koszi előre is mindet amit itt nekem írtok/írtatok. (és elnézést ha van benne helyesírási hiba, az is mondhatjátok) :)



2023. márc. 16. 22:30
 1/4 Agnik_ válasza:

i'm the villainess so i'm taming the final boss(nekem ez nagyon tetszett, 4 12 részes és 3 nagyobb történet szálból áll)

say i love you(bár ez sulis attól még jó)

horimiya(szintén sulis de jó)

kamisama kiss

my little monster

kanata no astra(ezt nagyon ajánlom, nekem kifejezetten tetszett)

okami sojo and kuro oji

86-osok/eight six

2023. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi az ajánlásokat;)
2023. márc. 29. 22:36
 3/4 anonim válasza:
Bibliophie princess
2023. ápr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3-as válaszoló az a Mushikaburi-hime angol neve a mushikaburi japánul annyit tesz bibliofil
2023. ápr. 8. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!