Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan szerezhetek erős...

Honnan szerezhetek erős altatógázt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Mire kell az neked?
2010. okt. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bemész a legközelebbi kórházba:

-Jó napot kívánok! Kérek egy palack erős altatógázt.

-Jó napot kívánok, - mondja az altatóorvos - tudja, hogyan kell adagolni? Igen? Akkor itt az engedély, a raktárban erre kiadják...

2010. okt. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Meg akarod vele ölni magad, vagy mi?
2010. okt. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Altatógázt esetleg az ukrán maffiózok tudnak szerezni, de az Étert megkérdezheted a patikában.
2010. okt. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Anyámmal lakok egy házban, (egyszobás lakás) és minden éjjel gépel, s a petyegtetéstől, meg a gépe búgásától nem tok aludni, s beadagolnám neki, hogy este 23 órakor ácsi.


15/f

2010. okt. 7. 14:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Mégiscsak az ukránokat vagy a ruszkikat kell megkérdezned! Jópár éve volt az tússzedés egy szinházba, akkor is egy erős altatógázt használt a különleges egység! El is aludt mindenki egy pillanat alatt, csak az volt a baj, hogy a fele nem ébredt fel soha többé
2010. okt. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ja, az előttem szólónak igaza van! Még jó, hogy a kérdést csak poénból tetted ki, gondolom. Minden altatásnak megvan a kockázata, mindig előfordulhat, hogy nem ébred valaki fel belőle a műtét után. Általában az altatók károsak is, de hát ébren operálni valakit, az még károsabb.:DDD
2010. okt. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Komolyan gondoltam, de veszélyes, ezért nem csinálom meg. Altató tablettákat törtem össze, tettem egy kis vizet, s a levegőbe fújtam volna....
2010. okt. 8. 13:45
 9/10 anonim ***** válasza:

nincs igazatok. az altató adagonként a következő: nyugtató, alvás elősegítő, alvás, általános érzéstelenítő, sebészeti érzéstelenítő, kóma, halál. manapság már benzodiazepin típusú altatókat használnak mert jóval nagyobb a távolság ezek között a hatásfokok között. a srác szerintem viszont hazudik és betörő.

( [link]

2012. júl. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mondjuk az is igaz hogy a túszdrámánál a legvalószínűbb hogy váliumot használtak (ami benzodiazepin származék) de azt is tegyük hozzá hogy oroszok voltak akik használták :)
2012. júl. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!