Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok jól megírt magyar...

Tudnátok jól megírt magyar Exo-s, Shinee-os és BTS-es yaoi fanfiction oldlakat mondani ami nem Wattpad és nem Merengó?

Figyelt kérdés
Olyan Exo, Shinee és BTS fanfictiont keresek ami yaoi. Az Exon belül leginkább baekyeol párosításut keresek de lehet bármelyik páros. A Shineen belül Jongkey párosra vagyok kiváncsi de lehet 2min is. A BTS-én belül bármelyik páros lehet. Olyan oldalakat keresek ami nem Wattpad és nem Merengő. Jelenleg is fusson és a történetek igényesek legyenek. Ez degenárzság, te beteg vagy. A kísé lányos ázsiai pasasok segbe pukkantják egymást kommentekre NEM VAGYOK KÍVÁNCSI!!! Aki csak így tud válaszolni az INKÁBB NE IS VÁLASZOLJON!!!!! Aki nem érti hogy mi az fanfiction azt csak sajnálni tudom.
2023. márc. 19. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nemcsak magyar nyelvűt keresel, akkor nézz szét az AO3-on, kifejezetten fanfictgion oldal, és van elég részletes szűrője.


[link]

2023. márc. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Így gyorsabban eljutsz a kívánt szennyhez.

2023. márc. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló Az ILYEN VÁLASZ NEM ÉRDEKEL A LEÍRÁSBAN LE IS ÍRTAM HA NEM TUD OLVASNI AKOR MENYEN EL ORVOSHOZ
2023. márc. 19. 18:16
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg az ilyen elfajzott tartalomra vágyóknak kéne kezelés, nem gondolod?
2023. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!