Vagdosás hegek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne egy szép ruha, amit felszeretnék venni így tavasszal. Viszont a ruha jobban illik szvetter, kardigán nélkül. Viszont szvetter nélkül látszanak a karomon a hegek... Szerintetek vállaljam fel a hegeimet? A többiek nem tudnak semmit sem a hegeimről... Tudom, hogy örökre nem rejthetem el őket, így hogy jön a meleg idő.

2023. márc. 19. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Vállald szépen fel, ha már megtetted.
2023. márc. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Bőrkarkötő, ez a vastag sem takarná el? Amúgy meg miért gond ez? Másoknak is van, nem egy elriasztó dolog.
2023. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, a bőrkarkötő sem takarja el.
2023. márc. 19. 17:02
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Döntsd el, hogy melyik okozza neked a nagyobb kellemetlenséget.
2023. márc. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
igen, ez az erősségedet mutatja
2023. márc. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia! Èn a svèdcseppel való borogatást tudom ajánlani .

( Egy vattára öntesz ki az üvegből ,és elkezded ecsetelgetni vele a hegeidet .) Nekem már 2 alkalom után használt .

2023. ápr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Nem értem (#1 vagyok), hogy miért kellett lepontozni. Nekem is vannak maradandó hegeim, mind öngyilkossági szándékból, mind pedig egy csúnya balesetből fakadóan. Én felvállalom, gondoljon ki mit akar, számomra ez lényegtelen.
2023. ápr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja engem (5) is leponytyoztak érthetetlen...
2023. ápr. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mit írtak h törölték?
2023. ápr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!