Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Voltal mar kutyatámadás áldozata?

Voltal mar kutyatámadás áldozata?

Figyelt kérdés
Hogy történt?

2023. márc. 19. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

2x is


1. egy kb. 10 kilós, szabadon kóborló keverék harapott achillesen az utcán.


2. egy kaukázusi rontott nekem egy telephelyen. Szerencsére csak megkapta a combomat, mert sikerült annyit hátrálnom, hogy mire elért, pont megfeszült a lánca.


az egyes fájt jobban, de a kettes volt az ijesztőbb.

2023. márc. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Igen. 3 dög megtámadott a megszokott esti biciklizésem alatt.


Nálam nem a félelem dominál ilyen esetekben, hanem a düh pl:

Miért nem lehet bezárni a dögöket, minek kutya valakinek, ha nem is az udvart őrzi, minek zavarják meg az esti utamat?


Elkapta lábamat az egyik a pedálról lehúzva. Behúztam a féket rá kanyarodva. Felemeltem a bicót és azzal vertem szét őket.


Nyüszítve mentek haza, tudtam kié a korcs banda, mentem is a gazdájukhoz,aki félvállon vett... Nos besétáltam kocsmájába és kapott egy kis rongálást.


Annyit mondtam, örülj, hogy nem téged vertelek szét vagy nem jelentelek fel nem megfelelő kutyatartásért!


Pattogot, hogy ő feljelent rongálásért.

Tényleg?


Mutattam a lábamat a fognyomokkal. Megjegyeztem van kamera a biciklin.


S mondtam: rendben menjünk!

De garantálom, hogy ezt nem úszod meg!


Ugyanis nem az első alkalom volt, hogy szabadon voltak a kutyák.


Adtam neki határidőt, hogy oldja meg a kutyatartást... Különben a videó és a harapás (fotóm is volt, valahol megvan még mai napig) megy bizonyítéknak.


Szeretem az állatokat, de nem a pszichésen problémásakat, akiket a gazdája hanyagol, bánt és ezt másokon töltik le az állatok, mint ezesetben.


Az önvédelem pedig alap, nem hagyom magam.


Nem szeretem a beleszarom embereket, főleg nem állattartó gazda szerepben.


Az adrenalin, düh miatt nem éreztem annyira. Másnap reggel már szentségeltem mennyire fáj.


Elmentem dokihoz. Lecseszett miért nem mentem előbb.


Azt hitte valamelyik kutya a gyakorlaton megtámadt. Mondtam, hogy dehogy is, azokat kontrolláljuk a gazdáikkal és lelki világuk helyén van, a falu kocsmásának a kutyái voltak az éjjel.

2023. márc. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az utcán bokán harapott egy kis szarházi kutya. Nem fájt csak hirtelen a semmiből jött és megijedtem inkább. Aztán ismerőshöz mentünk akinél baromi nagy németjuhász van. Elvileg ugye "nem bánt" menjek nyugodtan kifele a kapun. 1000x szerencse hogy kapucnis vastag kabát volt rajtam mert az a nagy dög nekem ugrott és nekivágott a kerítésnek. Majdnem leharapta a fejem. Sose féltem a kutyáktól de azóta tartok tőlük
2023. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!