Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Snapchat Device Ban meddig tart?

Snapchat Device Ban meddig tart?

Figyelt kérdés

November 27.-én, önhibából tiltottak snapchatről:/

Tudom, hogy mivolt az oka, szóval nem írkáltam a supportnak, hogy “miért bannoltak” stbstb

Egyáltalán nem tudok új fiókot létrehozni, sem másikba belépni a telefonomról. De másik telefonról amin ugyanaz az icloud arról enged, de a fő telefonomról lenne az igazi. Mennyi ideig tart egy ilyen “ban”?

Köszi a válaszokat



#tiltás #ban #snapchat #Device ban
2023. márc. 20. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ilyenek nem járnak le.
2023. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amíg egy illetékes fel nem oldja a tiltást.

Automatikusan nem valószínű, hogy lejár, mert ha az eszközt bannolták, akkor annak valami nyomós oka van, és az eszköztiltás a tartós bannra, azaz a végleges, "életreszóló" bannra utal.

2023. márc. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez hasonlít az IP bannra, csak egy fokkal durvább. Ugyanis ha azt letiltja egy adott oldal, akkor az tiltólistán is marad egészen addig, amíg egy illetékes (Moderátor, vagy admin, vagy bárki, akinek ehhez hozzáférése van) fel nem oldja a tiltást.
2023. márc. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!