Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történhetett?

Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Délután ültem a padon a szabadban, éppen ettem egy sajtosrudat. Egyébként akkor nem volt arra senki. Hirtelen úgy éreztem mintha valami mozogna rajtam hátul lefelé egészen a s€ggemig, aztán mintha az a valami bele akarna csipni/karmolni/harapni a s€ggembe. Nagyon megijedtem, azonnal felugrottam. Aztán a pad mellett a fa tövében pár másodperccel később ilyen r0hadt nagy fekete akármit láttam röpködni. Mi volt az?

2023. márc. 23. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, de nem olyan életveszélyes ahogy leírtad (és akkora trauma sem, hogy ezt mindenképpen meg kellett a neten kérdezni). Harapni sem szoktak, legfeljebb a lába karcolta meg a bőröd. Tavasz van, ilyenkor bújnak elő a rovarok a téli időszak után, ez történhetett.
2023. márc. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 NTBS ***** válasza:
Valamilyen madár.
2023. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!