Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Texasi Láncfűrészes gyilkosság...

Texasi Láncfűrészes gyilkosság mikor volt a tv-be?

Figyelt kérdés
Melyik évbe ? És azt tudom hogy texasba volt meg aztis hogy Thomas Hewith volt a gyilkos.
2010. okt. 7. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyre biztos emlékszem, az HBO volt ilyen mester:


2000.12.24. (este 7 vagy 8 óra)

2010. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a filmre vagyok kíváncsi . Hanem arra amikor a tv adókba bennevolt hogy elfogták a texasi láncfűrészest . Tudom hogy betiltották mer amerika történelmének legbrutálisabb gyilkossága volt. És Texasba még mais ál a ház. Egyszer énis kimegyek és megnézem
2010. okt. 7. 13:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagy az Isten állatkertje...
2010. okt. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az amerikai történelem legbrutálisabb gyilkosságai:

1. Charles Manson(Number one 4ever)

2. Ted Bundy

3. John Wayne Gacy

Az én saját kis toplistám. Láncfűrészes nem volt, bár folyik róla a vita, de ha megnézitek az Texasi láncfűrészes visszatér Dvd-jén az extrákat, ott is van egy rövid film az eredeti gyilkosról, aki Ed Gein volt, és 0 köze van ahhoz, ami az általa ihkletett filmben van, bár ő is csinált nagyon durva dolgokat, sőt. De hát lehet vitatkozni, a tény az tény marad, senkit sem akarok kiábrándítani. Peace.

2010. okt. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Illetve most mindenkit kiábrándítok. A legelső film 1974-ben volt, a széria első darabja, aminek a remake-je a 2003-as film. Különös, hogy a remake szerint a nagy mészárlás 1973-ban volt, és az is, ahogy a film elején közlik, hogy az ügy aktái 30 évig porosodtak, ahoz képest rá egy évre elkészült a Texas Chainsaw Massacre széria legelső része. Szerintem vicces. De amugy tényleg nyugodtan higgyétek azt, hogy létezett, sőt, a Blair Witch is megtörtént. Ennyi madarat...
2010. okt. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!