Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ennek a könyvnek a címe?...

Mi ennek a könyvnek a címe? Katonai / titkosszolgálati témájú, túlélésről szól. Illetve ha valakinek megvan eladná? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A könyvet eredetileg a katonaságnak, titkosszolgálatnak írták. Tűlélésről, menekülésről szól...

Ha pl:

-Egy börtönből v. katonai objektumból szöksz meg mi a protokoll, hogy kell kijutni, elmenekülni, túlélni, rejtőzködni

-Ha civilek elrabolnak, fogva tartanak hogy menekülj meg mozgó járműből, objektumból

-Merénylet után hogy hagyd el a helyszínt


3 éve olvastam belőle részeteket, témák amikre emlékszem: Túlélés természetben / városban

Menekülés hatóság elől bel és külföldön, lakott területen, erdőben

Objektumból kijutás

Menekülés emberrablás esetén

Mozgó járműből kijutásm


2010. okt. 7. 14:54
 1/1 kapd meg zolika válasza:

Hello,

Engem is érdekelnek az ilyen témájú irományok,megtaláltad-e mert engem is érdekelne ennyi év távlatából.Amennyiben nem Bear Grylls és - 100 halálos technika - a túléléshez - Egy hajdani SEAL kommandós útmutatója az önvédelemhez, az üldözők lerázásához és a vészhelyzetek túléléséhez Clint Emerson.

2017. dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!