Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen saját készítésű dekorác...

Milyen saját készítésű dekorációval lehetne feldobni az osztálytermet?

Figyelt kérdés
Érettségi utáni felnőttképzésre járok egy középiskolába és megemlítette osztályfőnök, hogy kicsit fel kéne dobni a termet. Én nagyon szeretek kreatívkodni meg dekorálni, van 1-2 ötletem, de gondoltam megkérdezem nem e ismertek valami jó kis dekorációt amit akár saját kezűleg is el tudunk készíteni, és illik egy osztályterembe!! Egyáltalán milyen dekorációk valók, illenek, szükségesek egy osztályterembe??? Várom az ötleteket!! Esetleg ha tudtok linkelni oldalt azt nagyon megköszönöm!!! :D;)
2010. okt. 7. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
ez izléstöl is függ ;) én nagyon szeretem ha az osztály terem hangulatos, és malag színek vannak benne :) pl ha a függöny bordó színű, az elég kellemes fény... pár szép virág a szekrény tetejére, pár plakát
2010. okt. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*meleg
2010. okt. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! ;)
2010. okt. 8. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!