Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Maaarket.hu vélemények?

Maaarket.hu vélemények?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni, de nem tudom, hogy merjek e. Vélemények, tapasztalatok?

2023. márc. 27. 15:20
 1/2 anonim válasza:
Nagyon megbízható cég; ajánlom !!! E-mailben fetett kérdéseimre azonnal válaszoltak. Amint írták, hogy átadták a csomagot a kézbesitőnek, már másnap megkatam. Bútormozgatót rendeltem. Originál a csomagolás, hibátlan az áru.
2023. máj. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem lehúzás az egész. A csomag valóban megérkezett a rendelt áruval. Az majdnem hogy másodlagos, hogy az áru (mi is bútormozgatót rendeltünk) használhatatlan arra, amire kellene. Így vissza akartuk küldeni.

Fizesd ki a nem olcsó postaktsg-et, ami még csak nem is annyi, mint amennyi fel van tüntetve a honlapjukon (ezt jeleztem nekik, így lehet, azóta javították). Mert hogy a Szállítási díj alatt 990 Ft-ról beszélnek, a Gyakori kérdéseknél pedig 599 Ft-ról (standard szállítás), és végül lesz ez 1490 Ft. De még saját költségen küld is vissza. Hát nem fogok össz 2x 1490 Ft-ot fizetni az oda-vissza szállításért, hogy 5300 Ft-ot aztán visszakapjak. Már ha egyáltalán visszautalnák...

Inkább túladok rajta magam.

Összességében: fizeted a postaktgs-et, majd ha nem tetszik, a visszaküldés ktsg-ét, ők újra értékesítik a terméket, a következő vásárló újra fizeti a postakts-get, majd a visszát, ha neki sem tetszik, és ezt megy ki tudja meddig. Értem, hogy a postaktsg. nem az ő zsebükbe megy, de a vásárló zsebéből tuti távozik, és ha tudják róla, hogy bóvli a termék, és a vevő egyébként is vissza fogja küldeni, akkor mindezt újra és újra meg tudják csinálni, akár csak pár darab termékkel is.


(hozzáteszem, valamilyen furcsa módon, amit rendeltünk, alig 1 héttel később már nem elérhető a honlapjukon, de úgy egyáltalán, nincs is fent)


INKÁBB rendelj egy ismertebb oldalról, még akkor is, ha kicsit drágább. Lehet a szállítás olcsóbb lesz ott, vagy legalább van lehetőség arra, hogy ingyen visszaküld, ha nem tetszik.


Az is gyanús, hogy mennyire nyomatják a főoldalon, hogy ők mennyire megbízhatóak, de közben nincs semmilyen információ arról, hogy pontosan mi alapján is. Pl. vélemények?!

A holnap legalján be van szúrva egy kép 4.0 Google értékelésről, de közben meg nem is tudod értékelni őket Google-ben. Akkor hogy is van ez?


És ha még egy kicsit továbbmész, és elolvasod az apróbetűs részt legalul, azt írja: "A képek szimbolikusak és nem garantálják a termékek tulajdonságait. Téves információk és tévedések jelenhetnek meg az oldalon"

EZ MI?! :D Tehát lényegében tájékoztatnak arról, hogy bármi lehet bármi és bármilyen?? Téves információk és tévedések jelenhetnek meg az oldalon?? Véletlenül nem ők felelősek azért, hogy ez ne így legyen? :D

2023. szept. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!