Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Philips vagy Moser, esetleg...

Philips vagy Moser, esetleg valami más márkát ajánlanátok jobban hajnyírógép tekintetében?

Figyelt kérdés

Páromnak szeretném én vágni a haját egyéb okok miatt, szeretnék majd, ha elsőre nem is, de átmenetet is vágni stb. Ehhez keresnék már most egy jó kis gépet, ami remélhetőleg sokáig megmaradna több fokozat van rajta, viszonylag jó minőségű.


Lehetőleg ne húzza a hajat (soknál olvastam ezt),illetve nem bánnám ha rendes lenyírná a hajat nem kéne pl ollóval még nekiesni a sok "kimaradt" hajszálnak.


Philips-ben gondolkodtam eddig, hogy érdemes volna választanom, meg a Moser-t olvastam hogy minőségibb, de bevallom már eléggé elvesztem a bőség zavarában...


Esetleg ha nem túl hangos az előny lenne .



2023. ápr. 3. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A Moser-t nem ismerem. Sok márkát próbáltam már(Philips, Babyliss, Sencor, stb.). A régi philips készülékek nagyon jók voltak, de az olcsóbb, lakossági felhasználásra szánt mostani hajvágóik meg sem közelítik azokat. A fodrászok által használt hajvágók ára pedig eléggé borsos.
2023. ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Borotvát inkább.
2023. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!