Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem érzem az illóolajat?...

Miért nem érzem az illóolajat? Hozzászokott az orrom?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 6. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Covid?
2023. ápr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem, nem az
2023. ápr. 6. 17:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy idő után hozzászokhatsz egy adott szaghoz.
2023. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de ha egy ideig nem érzem azt a szagot, utána már jobb lesz? én pl másfél éve párologtattam szantál illóolajat, és azóta most először párologtatom megint de semmit nem érzek belőle
2023. ápr. 6. 20:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A régivel próbáltad? Lehet, hogy másfél év alatt gyengült az ereje. Vegyél egy újat, hátha. Amúgy az egyest nem tudom, hogy miért pontoztad le, a covid is átmehetett rajtad simán úgy, hogy tünetmentes voltál, és hosszabb távon is okozhat eltérést a szagok vagy ízek érzékelésében. Egy szónak is száz a vége: ha régi volt, próbáld meg egy újjal, ha pedig nem, akkor válassz egy másik illatot.
2023. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a régivel próbáltam, majd veszek újat, lehet hogy gyengült azóta az ereje
2023. ápr. 6. 20:14
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínűleg csak az lesz a baj, lehet nem zárt rendesen a palack, és elpárolgott a lényeg. Szerintem az újat már érezni fogod.
2023. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!