Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért lesz valaki mérges...

Miért lesz valaki mérges azon, ha valaki kijelenti hogy nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

Azt figyeltem meg, ha valaki kijelenti hogy nem akar gyereket, olyan jellegű kritika éri, mintha valakit megbántott/megsértett volna.

A reakciót ilyesmire nem tudom értelmezni hogy az ilyen kijelentést miért találja bárki is felháborítónak?



2023. ápr. 8. 17:27
1 2 3
 1/23 Lucifer-666 ***** válasza:
81%
Biztos gyereket akar tőled.
2023. ápr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert szellemileg elmaradott. Normális ember ilyet meg se kérdez.
2023. ápr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
17%
Azért, mert az ő gyerekének a munkája is kéne ahhoz, hogy neked nyugdíjad és ellátásod legyen.
2023. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Vans$ ***** válasza:
88%
Én is tapasztaltam ,a 60 év kölüli korosztálynál :)
2023. ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
3%
Az a kettő, aki lepontozott - megindokolná?
2023. ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ostoba ember az, aki felháborodik ezen. Ha meg is kérdezi pl párkapcsolat kialakításakor a jelölt, tök alap kérdés.


Értelmes ember pedig nem kaffog, grimaszol és mondja a maga véleményét, hanem elfogadja, vagy ha úgy van empatikusan viszonyul a témához és megért téged.


Az abnormálisakat meg ignoráld, had köpködje ki magát csak tőled távol.


Jómagam se akarok. S ismerek 60+os személyeket köreimben, akik szintén gyerekmentes életet élnek boldogságban.


Nem mindenki vágyik gyerkőcre. Az élet több mindenről szól, mint a szaporodás.


Valakik ezen az ösztön alapú "életcélon" túl nem látják az élet értelmét.

2023. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

#1 😳😳


#3 Ezt nem értem...

2023. ápr. 8. 21:01
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

Melyik részét nem érted?

Valakinek meg kell termelnie a nyugdíjadat, és valakinek gondozni is kell téged idős korodban, meg dolgozni rád.

Ha nincs ilyen ember, vagy kevés, akkor rossz sorsod lesz idős korodban, és kicsi lesz a nyugdíjad.

2023. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

#8 Így sem értem.

Bár ha jól értelmezem, csak azért vállalni gyereket hogy valaki nyugdíjasként eltartson.. hát nem is tudom.. 😅😅

2023. ápr. 8. 21:42
 10/23 anonim ***** válasza:
18%

Aki mérges rád, az ezért mérges.

Meg azért, mert nem simulsz bele a szokásos körforgásba, és kevesebbet kell dolgoznod, mégis könnyebb az életed, mint annak, aki vállal.


Amúgy téged nem zavar, ha azért fogsz meghalni, mert nincs elég élélmed, pénzed, vagy ápolód?

2023. ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!