Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a bokafétis?

Mi az a bokafétis?

Figyelt kérdés

Mit kell ez alatt érteni?


F. 18


2023. ápr. 12. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Az illetőnek a bokák jönnek be.
2023. ápr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mit kell ez alatt érteni? Mit csinál a bokával?
2023. ápr. 12. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Nézi, simogatja, csókolgajta, nyalogatja, rá veri... Határ a csillagos ég. De kárt nem nagyon tesz benne, kivéve ha a groteszk dolgok vonzák. Bár az ilyen fetisiszták inkább a szépségre mennek.
2023. ápr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én inkább lábfétises vagyok! Csak hallottam már boka fétisről is ezért kérdeztem hogy mi is ez
2023. ápr. 12. 22:48
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem egyéb fétisem van, már ha lehet annak nevezni. Én legalábbis még egy hasonló fétisben "szenvedő" egyeddel sem találkoztam. Bár eddigi partnereim sem.
2023. ápr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem egyszerűek ezek a történetek. Igazán azt sem lehet megmondani meddig "normálios "és mettől számít "betegnek". Mennyire erős. Nekem is van egy nagyon ritka (én sem találkoztam soha hasonlóval, csak a neten a világ másik végéről). Én próbálom kordában tartani de néha nehéz.


Egyébként leginkább bármi lehet a fétis tárgya, csak van amit jobban van amit kevésbé fogadnak el. Meg igazán kérdeses, hogy a partner mit szólh ozzá, mert előbb utóbb kiderül. Na ilyenkor kell ügyesnek lenni. Aztán van amikor annyira eldurvul, hogy már anélkül nem is történik meg a "felizgulás", akkor már késő, előbb kell szakkembert keresni.

2023. ápr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

#6

Nálam (#5) szerencsére ilyen téren nincs gond. Nem beteg fétis, partnereknek kivétel nélkül tetszik.

De attól függetlenül átérzem amit mondasz, rossz ha nem élhetjük ki a vágyainkat.

Legális keretek között szerintem amúgy minden elfogadható. Valaki lesz úgy is, aki szívesen benne van.

2023. ápr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!