Van ilyen oldal?

Figyelt kérdés
Egy olyan manga olvasó oldalt keresek ahol a tartalmat üzleti célokra is fel tudom használni. Ha van ötlet kérlek írjatok!(Tudom hogy nagyon kevés ilyen oldal van ezért kérdezem)

2023. ápr. 13. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A manga szerzőjét kell felkeresned ha az alkotását fel akarod használni.
2023. ápr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Üzleti célra csak az használhatja a Mangákat, aki a jogokkal rendelkezik. Te aligha vagy ez a kategória.
2023. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kommentelőknek igazuk van.


Neked se esne jól, hogy megdolgozol alkotásodért, több hónapot, évet bele nyomsz és jön valaki, aki elviszi csak úgy önkényeyen.



Komoly jogi bonyodalmakba kerülhetsz, ha nem megfelelően jársz el s megkerülöd az alkotót.


Alkoss magad vagy szerződj velük, de ne lopj önkényesen.


Én se hagytam szó nélkül a legutóbbi esetet sem, csak más alkotói ágon. Megszorongattam jogi úton az illetőt, nagyon felidegesített, amit tett.


Ne legyél ilyen, mint ő és hozzá hasonlók.

2023. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!