Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani jól megírt...

Tudnátok mondani jól megírt magyar Exo, Shinee, BTS, TXT, Nct, Seventeen blogokat ami nem wattpad?

Figyelt kérdés
Olyat keresek ahol ezek a bandák már meg alakultak. Az olyan oldalak nem érdekelnek ahol ki talált semélyel vagy lány bandákból valamelyik taggal összejönek. Az olyan érdekel ahol csak simán idolként szerepelnek
2023. ápr. 13. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor jobban jársz, ha a rendes hivatalos oldalaikat követed, csekkolod, mert a blogok és társainál fanpicsogás és hülyeségek mennek.


Kb beléptem, kiléptem az ilyen próbálkozásokkal... Jobbak a hivatalos hiteles oldalaik.

2023. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves vsálaszoló milyen hivatalos oldalra gondol? Azt elfelejtettem mondani, hogy fanfiction keresek
2023. ápr. 13. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!