Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek kalóz?

Hogyan lehetek kalóz?

Figyelt kérdés

Elegem van a világból, ezért szeretnék felcsapni kalóznak.

Szabadon járni a tengert és sok kincset keresni.


Hol lehet talàlni olyan kalózhajót, ahova beszállhatok?

Hogyan lehet az ilyesmire jelentkezni és milyen feltételekkel?



2023. ápr. 18. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen nem regelhetsz ide.
2023. ápr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
jack sparrow öccsét keresd meg a BKV-nál! ő elvisz busszal a tengerig! Ha ez megvan a többit a kalózok kalózával átbeszélitek, így megy ez! Ez az igaz út! :D
2023. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Legyél inkább kalauz!
2023. ápr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt már a farsang. :)
2023. ápr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A Mongol Haditengerészetnél képeznek kalózokat.

Ha gondolod, próbálj meg náluk jelentkezni!

2023. ápr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5

Köszönöm szépen, utánanézek.

2023. ápr. 19. 21:24
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én küldtem be az ötödik választ.

Ne nézz utána, mert - én voltam az igazán hülye, - azt gondoltam, hogy veszed abból a lapot, hogy tengerparttal nem rendelkező, szárazföldnek jócskán belső részein található országnak nincs haditengerészete, - talán ebből vágod, hogy mekkora butaság az, amit felvetettél a kérdésedben!

Nem jött be! :DDD


Ami a valós helyzetet illeti, Afrika keleti partjainál volt nagy sláger - szűk 10 éve - a valódi kalózkodás és éppen ezért az Indiai-óceán-Szomáliai-öböl-Szuezi-csatorna közlekedési útvonalon hajókon bonyolított kereskedelmi forgalom védelmére - globális összefogás keretében - hadihajókat vezényeltek ki rotált váltásokban az összefogó államok. (Elsősorban az alábbi államok képviseltették magukat a körzetben: Usa, Orosz Föderáció, Németország, Nagy-Britannia, Franciaország, Dánia, - de biztos, hogy részt vettek a műveletben más nemzetek hadihajói is, csak most nem jutnak eszembe).



-Tízes nagyságrendben vannak fent ilyen "kedvcsinálók"...


https://www.youtube.com/watch?v=uTYkcnJdDio



Mostanában Afrika nyugati partjainál "menő" kalózkodni, ha annyira vágysz arra, hogy füstszűrősre lyuggassa egy gatling a lélekvesztőt alattad vagy húsvéti kötözött sonkaként ücsöröghess hátrakötött kézzel egy meglehetősen huzatos fedélzeten fél napokat!


Itt van amire vágytál! Világító ágytál! :DDD

2023. ápr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7

Tévedsz.

A kalózok többnyire a Karib tenger térségében tevékenykednek. Szabadon és kötetlenül élik a kalandos életüket, kincsek után kutatva.

Ez baromi izgi lehet, azért szeretném.


A mongol haditengerészetnek még nem volt időm utánanézni.

2023. ápr. 20. 09:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg gyerekkorodat élheted még! Álmodozz tovább békével! Azt még nem büntetik sehol - egyelőre! :D
2023. ápr. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elégé ismerős ez valahonnan

[link]

2023. ápr. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!