Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha zöld-fehér ruhadarabot...

Ha zöld-fehér ruhadarabot veszek fel, egyből Fradi szurkolónak néznek?

Figyelt kérdés
Van egy mondjuk cipő, pulóver, bármi, ami fehér-zöld színű, akkor mindenkinek az esne le egyből, hogy Ferencváros szurkoló vagyok? Esetleg, ha van egy ilyen színösszeállítású ruhadarabom, félnem kell attól, hogy az Újpest szurkólok megvernek?

2023. ápr. 19. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Újpest szurkolói nem vadállatok, akkor sem bántanának, ha konkrétan Fradi mezben feszítenél. Legalábbis átlagos hétköznapokon, bárhol a városban. Viszont egy hazai Újpest meccs előtt 1 órával lehetőleg ne mászkálj egyedül a Megyeri út környékén zöld-fehér mezben. Ha nem focimez van rajtad, csak zöld-fehér ruha, simán mondhatod azt is, hogy pl. Rapid Wien, vagy Celtic szurkoló vagy, illetve hogy egyáltalán nem érdekel a foci.
2023. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Semmilyen formában nem követem a focit, és az Újpestet sem rossz szándékból hoztam fel, csak úgy hallottam nem nagyon csipázza egymást a két szurkolótábor, úgyhogy ilyen veszély nem fenyeget, hogy arrafelé járok. :D
2023. ápr. 19. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:

“ Viszont egy hazai Újpest meccs előtt 1 órával lehetőleg ne mászkálj egyedül a Megyeri út környékén zöld-fehér mezben. ”


Ez nem igaz.

2023. ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó tudnod, hogy anno az Újpesti Dózsa Sc számos dolgozója fradi drukker volt. Dolgoztam a Stadionban egy ideig, pontosan tudom.

A Fradi és a Dózsa focistáibkiváló cimboráknvoltak, együtt jártak bulizni az éjszakába is.

A leghíresebb Törőcsik és Ebedli barátsága.

Ezek a válogatottbsn együtt küzdöttek a nemzetközi meccseken az ország divsősegéért.

2023. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szurkolók meg közösen küzdöttek/küzdenek a magyar nép lejáratásáért.

(lásd: EB, NK meccsek)

2023. ápr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!