Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elfelejtettem elmenni munkaügy...

Elfelejtettem elmenni munkaügyibe jelentkezni, lesz bármilyen problémám belőle? Vagy csak menjek be, és 60 nap után újra nyitják?

Figyelt kérdés

Sose ajánlanak semmit, csak pecsételnek egyet, de, most elfelejtettem teljesen bemenni, mit tegyek?


Van ennek bármi előnye, esetleg hátránya?


Eszemben volt, de hajnalban néztem meg másnapra megelfejtettem beírni a naptárba, és most meg már elmúlt. De mindjárt megnézem megint.


2023. ápr. 30. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha esetleg magad keresnél állást?
2023. máj. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Voltam beszélgetésen, most várnom kell rá, míg vissza jeleznek, hogy mi lesz.


Magam keresek, mert a munkaügy lóf4szt se ér.


Csak lesz-e valami negatívum, ha nem mentem jelentkezésre.

2023. máj. 1. 11:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Lesz.

Azonnal kidobnak, kezdheted elölről majd 6 hónap múlva.

HÍVD FEL ŐKET MOST!!!

2023. máj. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De mi lesz? És mivan ha kidobnak? Semmi előnye nincs, attól még ugyan úgy mehetek dolgozni, ha felvesznek valahova nem?
2023. máj. 1. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak egy fityinget nem kapsz tőlük, még a TB befizetést sem.
2023. máj. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaa, az nem baj, eddig se kaptam. TB-t egy évig fizették. De azt nem hosszabítottam meg.
2023. máj. 1. 22:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!