Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha egy férfi...

Mit jelent az, ha egy férfi feminin beállítottságú?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy feminin, nőies belső vonásai vannak, vagyis gyengédség, érzékenység, kifinomult lelki alkat, empátia stb. Mindezek erősebben vannak jelen benne, mint az átlag férfiban
2010. okt. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Ezt a jelzőt használták egy pasira, aki nagyon tetszik nekem és nem értettem mit jelent, csak sejtettem.

2010. okt. 9. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:
7%
azt hogy úgy néz ki mint egy csaj, tehát nem férfias. emellett nagy valószínűséggel búza, de legalábbis metroszexuális.
2010. okt. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: a beállítottság inkább belső tulajdonságot jelent. Ha külsőre mondják egy srácra, akkor azt mondják, hogy b*uzis.
2010. okt. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden emberben vannak feminin (azaz női) és maszkulin (azaz férfias) vonások, tulajdonságok.


Van egyfajta átlagsztenderd, hogy nagyjából mi az a határ, amíg "normálisan" férfias egy férfi vagy nőies egy nő.


Amikor valós vagy vélt infók alapján úgy tűnik, hogy pl a férfiban több nőieslelkűség van, akkor már röpül is a címke a homlokára, hogy feminin. (vagy ahogy "nagytudású" <volt> legjobb barátom mondaná: "feminim")


Namost a feminin beállítottság nem feltétlenül hiba. Én egy valakitől kaptam meg ezt a homlokontattyantós címkét, azért, mert én bármikor beszélek az érzéseimről és ki is fejezem őket, tud fontos lenni számomra egy barátság és simán, teljes őszinteséggel tudok beszélni arról, ha pl valami rosszul esik. Érdekes, hogy ezeket a tulajdonságaimat inkább értékelik az emberek, mert én nem játszok szerepet a férfi mivoltomban, nem bújok álarc mögé és nem építek falakat.


Amúgy a művészlelkek is ilyen formában femininnek számíthatnak elvileg, mert szenzibilisebbek sok szempontból. Jobb az önkifejezésük stb stb.

2016. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azt, hogy állandóan kielégül és így elveszíti erejét.
2021. nov. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!