Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok akik sokat esznek,...

Lányok akik sokat esznek, hogy vagytok nagyon vékonyak?

Figyelt kérdés
2023. máj. 3. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Sehogy. Kövér vagyok. De legalább jókat eszem :) Bár 20 éves korom körül még vékony voltam, pedig ettem akkor is. Másképp működik az anyagcsere fiatalon.
2023. máj. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Több mindentől függ.


Részemről azt hiszik "jók a génjeid, nem hízol" - a francokat. Viszont féligazság az, hogy jók a génjeim, mert könnyen formálható az alakom, ám ennek, ami az előn, e az a hátránya is.


Simán fel-le libikókáznak a kilók, ha nem figyelek rá. S ez az, amit külső szemlélő nem lát és tapasztal.


Sokat eszek, de akkor igényli is a szervezetem a sok mozgás mellett.

Ha csak 1 hétig ennék chips-et naponta (volt rá példa, a nagy tasakos tescos chips/nap), simán jön a plusz.


Ha ez az egy hét alatt nem mozognék, simán a duplája jönne fel.


Hétköznapokon km-ek melyeket lemozgok: melóba 3+3km és a munka is plusz mozgás főleg, ha be kell szereznem alapanyagokat boltokból az plusz kör, az esti bicó 9.2km.


Hétvégén : 9.2 km x 2 + 32km-es túra a tóra bicó úton.


Aztán ott van a bevásárlás, attól függ mikor mi kell vagy mi fogy ki.


Nem mindegy, hogy azért eszel többet, mert kell is a testnek vagy mert csak nassolsz.


Az se mindegy ki milyen ételeket, élelmiszert fogyaszt.


Ezek a km-ek mellett pedig kell az "üzemanyag".

Volt melóhelyemen a kollégáim lesokkoltak, amikor meglátták mennyi ételt tüntetek el "pici lány" létemre.


A hamburgeres napokon együtt rendeltünk s valaki mindig elfutott a hambikért.

Csajok feleztek vagy 1 et beburkoltak, azt is nehezen.

(rendesen szétnyitott ujjas 2 tenyeres nagyságú hamburgerről van szó, rendes hússal)


A faszik 1et benyomtak.

Én meg kényelmesen 2-t.


De vedd figyelembe a fenti beti km-eket.

A torna és az aktív szex pedig nincs is beleszámolva. A jó szex is karbantartja az embert, ha nem csak a tengericsillag pózt ismeri a nő.


Az tény 30 körül változik az anyagcsere, de sokaknak a mozgásuk mennyisége, életvitele is lejjebb süllyed.


Két barátom (58 és 62 éves) aktívan karban tartja magát, tornáznak és km-ek az ő lábaikban is vannak. Jót nevettem, amikor a mellettünk lévő huszonévesek fulldokoltak a túrán ők meg, mintha csak 5 lépést tettek volna olyan fittek voltak.


Egyiküknek szoktam mondani: amikor olyan nagy az udvarod, hogy perceket kell kocsikázni A-ból B-pontba. Van ott km.


Imádom őket, jó fejek és nagyon nyitottak a fiatalok felé is.


Valakiknél pedig tényleg csak anyagcsere működik túl. Valakiknél idősebb korban is.


Őket meg is lehet különböztetni. Nem igazán feszesek, az idomok se kerekek.


Sok olyat látok, hogy jó alkatú vagy vékony, de a popsiját, mintha laposra ülte volna.

Nem szép. Főleg amikor derékig felhúzza a gatyát, ami optikailag még laposabbra formálja.

Ez utóbbi főleg tizenéves lányoknál látható.


Barátnőm lányának is mondtam váltson nacit, mert nagyon igénytelen egy látvány. Meg kezdjen el minimum bicózni, hogy formásodjon a popsi.

2023. máj. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!