Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ember tényleg istent akar...

Az ember tényleg istent akar játszani?

Figyelt kérdés

Kisérleteznek azzal hogy a halálból hozzanak vissza embereket ,módosítják a DNS-t hogy ezzel kiszürjék a betegségre hajlamos géneket,

Szerveket hoznak létre, vallási okból kérdezem erősen ateista vagyok így kiváncsi lennék a fejlődés ellenes vallásosoknak a véleményére mivel ezek arra utalnak hogy az ateizmus szárnyal és vele együtt a fejlődés, az ember nem hisz istenben és ennek eredményeképpen istent játszunk és a természet szabályaival játszunk, mit gondoltok erről. Szivesen kukturáltan vitáznék erről és szívesen olvasom a véleményeteket



2023. máj. 4. 21:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

"az ateizmus szárnyal és vele együtt a fejlődés,"


A keresztények miatt is ugyanúgy szárnyal a fejlődés mint az ateisták miatt.

Na nézd csak!


[link]

2023. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Meg még a valláskritikából is át lett rakva a kérdésed. xD
2023. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigi kérdéseid alapján a "kukturáltan vitáznék" kitétel nehezen hihető - még akkor is, ha feltételezzük, hogy kultúrára gondoltál.
2023. máj. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Sztem nem mindenki
2023. máj. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Az lenne a durva, ha kiderűlne, hogy aminek mi életünket köszönhetjük, mi emberek az életünket itt ezen a földi bolygón, arra mindenki, az egész emberiség csak azt hiszi, gondolja, hogy Isten gyermekei vagyunk, hogy Isten alkotott bennünket, közben meg az derűlne ki, hogy nincs is Isten, nem ő a mi teremtőnk, hanem csak annak van felülve az egész emberiség és közben meg lehet ufóktól azaz földönkívüliek hozhattak létre minket és a mi bolygónkat a földet is földönkívüliek hozhatták létre nekünk és tök feleslegesen írtózott mindenki a halál utáni hova kerülésektől, mert tök mindegy ki hogyan élte az életét, ki volt jó és ki volt rossz, nincs semmi a halál után.

Nem kapna senki se mennyországot, se poklot, mert nem létezik egyik se. Az milyen durva lenne már.

2023. máj. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Utolsó énis hasonló állásponton vagyok ufók nélkül.
2023. máj. 10. 11:29
 7/19 anonim ***** válasza:
28%

Nekem egy 83 éves bácsi mondta meg aki 1940-ben született, hogy sokat tanult Istenről, rengeteget tanult róla és az lett sajnos az eredmény, hogy nincs Isten. Sajnos az a valódi igazság, hogy NINCS ISTEN.


Sajnos nem Istentől vagyunk bevannak sajnos butítva, hülyítve az emberek.

És én megkérdeztem tőle, hogy de akkor nem volt Jézus se, akkor ő sincs akkor Jézus se?

És mondta a 83 éves bácsi, hogy nincs, nem volt ő sem.

Nem Istentől vagyunk, megmondta nekem ez a rendes 83 éves bácsi, aki 1940-ben született, hogy sajnos bevannak hülyítve az emberek.

2023. máj. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%

Még az utolsó vagyok és hozzáteszem, már így nem tartom kétségesnek, hogy régen valakik, a papok, vagy nem tudom kik, talán a zsidók találták ezt ki az egészet, mert amúgy Jézus is meg a Szűzanya is zsidó származásúak voltak és tán valakik találhatták csak ki ISTENT például úgy mint a görögöknél is, a görögöknek is mennyi sok Istenség volt, Posszeidon, Zeusz, Afrodité, ott még a halálnak is volt Istene.

Hogy valakik tán a papok, vagy a zsidók tán Izrael így akart pénzcsinálással hatalmat szerezni, hogy kitaláltak egy misztikus képzeletbeli lényt és Isten nevet adtak neki és elhitették az emberi népekkel, meg minden, hogy valamivel félelemben tudják az embereket tartani, azaz visszább fogni az embereket, hogy ne legyen káosz és pokol a földön, hanem ezzel hatalmat szerezzenek, akik ezt kitalálták, hogy Isten gyermekei vagyunk, hogy rendfenntartás legyen, a lázadó embereket félelemben lehessen tartani, nekik meg hatalmuk lesz és sok pénzt tudnak belőle kicsikarni, ergó pénzcsinálás az egész.

2023. máj. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#7 és #8 adom a véleményeteket teljesen szivemből szóltál.
2023. máj. 18. 08:51
 10/19 anonim ***** válasza:
25%

Minden embert megkérdeztem és mondták még nénik is nekem, hogy a zsidókat utálták mind, írtották is a zsidókat, mert borzasztóan okos emberek voltak a zsidók. És Jézus is meg a Szűzanya is zsidók voltak és a zsidó népek nagyon okosak és jól értenek a zsidók a pénzcsináláshoz.


Így nem tartom már kizártnak, hogy ugyanúgy a zsidók találhatták ki Istent is vagyis kitalálhattak egy misztikus képzeletbeli lényt és Isten nevet adhattak ennek a képzeletbeli kitalált lénynek és ezt elhitették mindenkikkel itt a földkerekségen, hogy valamivel félelemben tudják tartani az embereket, a félelemmel, hogy az emberek ne merjenek lázadozni, hanem civilizáció és rendfenntartás lehessen, és a zsidóknak meg dől a pénz, meg a papoknak is, meg mindazoknak, akik ezzel foglalkoznak, ergó pénzcsinálás az egész.

2023. máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!