Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen íze van a kakának?

Milyen íze van a kakának?

Figyelt kérdés
Komooy válaszokat várok!

2023. máj. 5. 09:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Sz@r
2023. máj. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Szerencsére nem ettem még fekáliát.Így ezt nem tudom neked megmondani.A legegyszerűbb ha megkóstolod.Gondolom attól is függ,hogy mit evett a produktumot kibocsájtó ember.Egy híg fosnak bizonyára más íze van a kemény kalácsformának.Mert az egyikben kevesebb a rostanyag.És egy vegetárius széklete is más ízű lehet mint egy húsevőé.
2023. máj. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
24%

2


Na jó.A kérdés bizonyára csak vicc akar lenni.. Azt te is tudod,hogy a sz*r a szervezet számára használhatatlan anyagok egyvelege.Amit azért lök ki magából,hogy ne mérgeződjön meg..

2023. máj. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem troll sürgősen forduljon orvoshoz!
2023. máj. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
93%
Van baj,kóstold meg. Mit vársz?! Hogy majd mi megkóstoljuk helyetted?
2023. máj. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Kérdezd a Porta Potty szakértőket. Kulcsár Edina, Hódi Pamela, meg a többi szutykot.
2023. máj. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
73%
Ember, kakát ennyi lassú öngyilkosság.
2023. máj. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Azért van kint a kérdés mert szépen fogalmaztam meg!nem úgy mint ti!hogy az ürüléket csúnyán fogalmazzátok meg!magyarul a sz betűs szót úgy hívják hogy/emberi ürülék és állati ürülék szépen és kulturáltan fogalmazva!
2023. máj. 5. 11:47
 9/28 anonim ***** válasza:
34%

Hiába jelentitek a kérdést, ha elolvassátok a szabályzatot, ott nincs erre semmilyen tiltás!

Nem trágár, így nincs okuk törölni.

Ha valaki... és ezt akar enni szíve joga... (még, ha én sem értem, hogy miért tenne ilyet bárki is...)

El kell kerülni a kérdést és ennyi.

2023. máj. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ha fekália fogyasztásba akarsz kezdeni,akkor először a nyúl vagy a kecskebogyót lenne érdemes megkóstolnod.Azok az állatok növényevők.Ezért talán kevésbé mérgező az ürülékük.
2023. máj. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!