Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tibor,Balázs vagy Zoltán a...

Tibor,Balázs vagy Zoltán a legesztétikusabb név ?Milyen embert társítatok hozzá,mire asszociáltok hozzá?

Figyelt kérdés
Számomra ezek a legszebb férfi nevek.
2023. máj. 6. 19:32
 1/5 Vans$ ***** válasza:
A Zoltán ,udvariasak vezető egyéniségek sikeresek nagy részt :)
2023. máj. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nekrm egyik sem tetszik egyáltalán. Tibor nevű barátom ugyan van, de egy kelekótya, szétszórt csávó, róla is mindig az jut eszembe, hogy "mondom az uramnak, Tibi". A Balázs még viszonylag elfogadható név lenne, de kicsit olyan nyomingerek jutnak róla eszembe, vagy erőszakos megmondóemberek (mint pl. Sebestyén Balázs. Na, ő egy tipikus Balázs szerintem, és nem bírom ezt a típust.) A Zoltánok meg vagy nagypofájú senkiháziak, vagy lecsúszott alkoholisták általában, nagyon kevés normálisat láttam eddig közülük. Tisztelet a kivételnek.
2023. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Engem egy Zoltán akart vezetni erőszakkal de ha mégegyszer akarna jól bele lököm a sárba.Utálom őket.
2023. máj. 6. 20:35
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen az összes vélemény nagyon is igaz és van is tapasztalatom róla.
2023. máj. 6. 20:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Balázs névhez, egy kövér, párizsiszagú leheletű férfit párosítok, aki illóolajokat árul, és nem tudja túltenni magát a volt általános iskolás osztálytársa iránti szerelmén.
2023. máj. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!