Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felmondási idő, szerintet-ek...

Felmondási idő, szerintet-ek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van még másfél heten a felmondási időből, de már nem szeretnék jönni, elmennék táppénzre,de viszont van olyan itt aki jó ismerőse a leendő munkahelyemen, szerintetek érdekelné őket a másik munkahelyen hogy itt mit csinálok? Vagy csináljam meg ezt a hetet még?

2023. máj. 9. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van még időarányosan szabid vedd ki, úgyse viheted át az új helyre, ott a maradék időarányosan újraindul.
2023. máj. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De a másik munkahelyen érdekli szerintetek hogy én itt lecsalom e az időt?
2023. máj. 9. 10:23
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Érdekelheti, mert az jöhet le belőle hogy nem akarsz dolgozni.
2023. máj. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekelheti, de sokszor letojják, nem nyomozgatnak az ember után.

Aki pedig emberből van és kis empátia van benne, biztos gondol rá: volt okod.

Mindegy mi az.


Normál esetben jobb helyet keres magának az ember.


Ha problémás ember voltál, az más kérdés.

2023. máj. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mindig korrekten viselkedtem, nem csaltam időt táppénzzel, elmúlt 2 hetet is kitartással végig csináltam, de most màr nagyon nehezen megy..

#3 én is ezen vagyok,hogy ezt gondolnák, de azért 3 hetet ledolgozok a felmondási időmből, nem lecsalom az egészet, talán így azért nem gondolják azt,nem?

2023. máj. 10. 08:40
 6/8 Kései Sirató ***** válasza:
A táppénzt nagyon meg fogja érezni a pénztárcád , én inkább ott a munkahelyen lazítanék.
2023. máj. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj be, beadtad a felmondást minek mész be? Én beadtam a felmondást másnap be se mentem

Szarják össze magukat

2023. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Menj el táppénzre, ha már nem bíród. Új munkahelyet nem érdekli, meg meg is érti, nem bírtad már itt. Neked is jobb van egy kis szünet, és nem hullafáradtan, idegileg ki.., esel be új melóba.Kitartás
ápr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!