Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom mit kellene tennem ?

Nem tudom mit kellene tennem ?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a párom ma az én nevemre akarja iratni az autóját de én nagyon félek attól hogy ezzel én rá fogok fázni.Másrészt vannak párkapcsolati problémák is.Szóval ma kellene az okmányirodában az én nevemre iratni az autot de én nem akarom.Nem merem elmondani neki hisz az eredet vizsgát már az én nevemre megcsinálták.Tudom hogy most ez hülyeség de nem akarom azt mondani neki hogy nem bizok benne mikor ez tényleg így van.Már azon gondolkodtam hogx felhivom az okmányirodát és megmondom hogy ne lehessen a nevemre autot iratni egyeltalán lehet ilyet kérni.Nem tudom.

2023. máj. 15. 06:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne menj oda! Ha együtt éltek, akkor beszélj vele!
2023. máj. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy neki van valami adóssága ami miatt nem akarja a nevére az autót?

Egyébként ha nagyon erőlködik akkor csináljátok meg úgy, hogy te vagy a tulajdonos, de ő az üzembentartó.

Bár, ha simliskedéshez kell neki vagy notórius gyorshajtó, akkor neked jönnek majd a csekkek.


Szóval nem mennék bele így, hogy nem bízol benne.

2023. máj. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!