Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Messengerben van egy olyan...

Messengerben van egy olyan hogy keresés, és javasolt emberek,és ott sorban vannak a nevek, miért van ott egy személy,és beszélgetés pedig nincs?

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyire voltam érthető, férjem telefonján akartam küldeni magamnak pár képet,és akkor láttam meg a női nevet,de viszont üzenet nincs benne. (Pár hete vettem észre először)

A többi javasolt emberrel beszélt,csak pont nála üres a chat


2023. máj. 15. 19:25
 1/5 A kérdező kommentje:
És a női név a legfelső
2023. máj. 15. 19:26
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát, messenger=keresès=javasoltak
2023. máj. 15. 19:27
 3/5 anonim válasza:

Nekem egy csomó olyan van ott, akikkel egy szót nem írtam még messengeren, nem taggeltük egymást fb-on sehol, max néha likeoljuk egymás képeit. Szóval teljesen random.

De amúgy, nem szimpi, hogy más privát üzeneteid akarod olvasgatni :/ kérdezd meg inkább a férjed, ha ennyire zavar hogy ott volt egy név

2023. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van,de nem akartam hogy bármit félre értsen,csak nem értettem,tudta hogy átküldöm a képeket,és magamat kerestem ,közben megláttam ezt.

Nálam mondjuk nem így van,akivel beszélek,és töröltem a beszélgetést (barátnő) az legfelül van

2023. máj. 15. 19:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor is dob be üres chat ablakot, ha ismerősök lettek fb-on. Nálam volt suli társammal volt ilyen.


Ha törölve lenne az üzenet, azt írná a rendszer. (tudtommal, legalábbis nálunk írja)


Alapon meg turkálni a telefonjában nem szép dolog, főleg ha rád van hagyva, hogy magadnak átküldesz valamit.


Ha pedig valaki valakit megcsal... Őszintén: van értelme olyan emberbe kapaszkodni?


Költői kérdés, csak gondold át.


Aki megcsal vagy hazugságokkal vádol annak mondom: ott az ajtó.


Azaz ha pl én lennék párod és tudom magamról, hogy semmit nem tettem, de mégis megvádolnál, mert féltékeny vagy... Csalódnék benned, hogy ennyire nem ismersz és nem bízol bennem, mint párod a kapcsolatunkban.


Félreértés - megesik.


Nem az első alkalom az ilyen viselkedés/vád. OFF.


Aki töröl beszélgetéseket az nem valami egyenes ember.

Vajon magadból indulsz ki?


Még egyidegennek is oda merem adni a telefonomat, mert nincs mit rejtegetni.


Ha elég jól ismered a párod, vele vagy, akkor nem kell oda telefonba turkálás stb se, hogy észrevegye az ember, hogy megcsalja.

Nagyon apró viselkedéstől kezdve sok mindenre kihat és a teste, beszéde lebuktatja.


Engedd el, ha csal vagy/és féltékeny vagy.

2023. máj. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!