Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megbocsássak neki? Vagy...

Megbocsássak neki? Vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy 1hónapos kapcsolatom egy fiúval.

Tök jól megvoltunk meg minden,de aztán sokan pletykálták hogy van egy kapcsolata egy másik lánnyal akivel már régen is járak.

Én nem hittem másoknak mert megbíztam benne.(Amúgy már régóta ismerjük egymást kapcsolatunk előtt barátok voltunk)

Tehát megkérdeztem tőle hogy ugye ez nem igaz és mondta hogy persze hogy nem és nem is volt vele együtt.

Én elhittem neki,de egyik nap felhívott hogy ne haragudjak rá de hazudott nekem mert még nyáron volt neki kapcsolata vele.Mi Szept.1-től jártunk úgy kb okt. elejéig szóval akkor már régen nem járt vele,de engem nagyon bántott hogy végig hazudott nekem.Sokszor kamuzott már egyébként is úgyhogy hirtelen felindulásból egy veszekedés során szakítottam vele.

Most már így utólag vissza gondolva lehet hogy szigorú voltam vele de nekem a titkolózás nem fér bele egy kapcsolatba.De nekem nagyon hiányzik..

Szerintetek?

Köszi a válaszokat előre is!

17/L


2010. okt. 10. 17:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok valamit.:]
2010. okt. 10. 17:20
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem ülj le vele megbeszélni ezt az egészet, tisztázzátok, hogy ki mit akar a másiktól... aztán, ha megtudjátok beszélni, akkor folytassátok, de a következő hazugságát ne nézd el neki... sok sikert, majd írd meg, hogy mi lett a sztori vége :)

18/l

2010. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Holnap megbeszélem vele:)

Köszi szépen a válaszodat,majd megírom mi történt!:)

2010. okt. 10. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!