Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy bírjam ki ezt az időt...

Hogy bírjam ki ezt az időt nélküle? Vagy barátkozzak másokkal és felejtsem el őt?

Figyelt kérdés

a legjobb barátnőm egyik nap még egy r*bancot szidott, másnapra meg összeveszett velem, mert hogy Ő jobb barát..

ez az egész úgy kezdődött, hogy én nem mentem el velük WCre cicomázni magam, mert egy olyan csaj is ott volt aki mindenkit kihasznál meg kavar -.- és akkor mondtam hogy menyjen csak nem zavar, de ő meg hogy nem mert akkor oda megyek XYhoz.. mondom jólvan akkor nem kell de nem muszály rajtam lógnia.. erre a magyaron a r*banc mellé ültem, és a következőre is akkor már megkérdeztem, hogy maradhatok-e mert oda ültetett a tanár.. de akkor ugye nem mert a barátnőm ül mellé.. és közli, hogy ő aznap meg másnap is mellé ül. DE KÖNYÖRGÖM Ő RAKTA MELLÉM A CUCCÁT!!!

és azóta beszéltünk 1x és akkor hogy végeztünk mert én irányítom őt(?!) meg ő a pinsi aki jön utánam...

és most a kavarógéppel meg a r*banccal lóg.. és a barátnőmnek pluszba van egy éve 2000Ft(!) tartozása amit sose hoz... és mr idegesít. de az fáj a legjobban, hogy mindig én segítettem neki és puskázhatott rólam, de ha nekem kellett volna valami segítség akkor őrá semmibe se számíthatok, meg ő szidja a másik barátnőimet mert kicsitt kihívóbbak mint az átlag de nem tömöttek, tangásak és igazából laposak mint a r*banc...

szóval most kivagyok :S

ki fogunk valaha békülni?:'( és addig mit csináljak? tiszta szomorú a fejem és a többi lány már nagyon akarja, hogy béküljünk, és beszéltek is vele de ő mormogva, hogy nem..

de ebbe az is poén, hogy egyedül álltam a büfé elött és tök normálisan nézett rám aztán oda jött az a bnőm és rám azután csak nagyon dühösen meg ilyen "mit van ezzel.." nézéssel.. meg ma is fejbe vágtak órán és röhögtünk meg hogy nem is akarják hogy velük legyek és akkor mondta az egyik csaj poénból hogy nem is és akkor utána ölelgetett. és akkor utána is nagyon rondán nézett!

most mi van?:S

14/L

ja és bosi, hogy hosszú lett:S


2010. ápr. 20. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Mekkora problémáid vannak!:D
2010. ápr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
van rosszabb is, de ez most az amit először elakarok simítani :D
2010. ápr. 20. 18:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem rúgd szájba mindegyiket, aztán magadat is.
2010. ápr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!