Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha most lett eltemetve a...

Ha most lett eltemetve a nagymamám és még púposan áll a föld a síron akkor mit tudok rá tenni?

Figyelt kérdés

Sok virágot akartam ültetni a sírjára, de míg ennyire fent van a föld az szépen mutatna?

Mit szoktak ilyenkor tenni a sírra?


2023. máj. 18. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Évtizedek múlva is púposan fog állni, ezt nevezik sírhantnak. Kivéve, ha építenek valamit köré, rá. Virágokat nyugodtan ültethetsz.
2023. máj. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Van körülötte kő, mert ez már egy meglévő sírhely volt ahol a nagypapám is nyugszik.

Emlékszem, hogy mikor ő el lett temetve akkor is ilyen volt a föld aztán megereszkedett és lapos lett. Csak azt nem tudom, hogy ez mennyi idő múlva történt meg.

Na mindegy azért igyis ültetek virágot.

2023. máj. 18. 09:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Lassan rokkan le a föld. Nem néhány nap alatt fog ez bekövetkezni, inkább 1-2-3 év. Nyugodtam ültess oda valamit őszig, télig ellesz ott, aztán majd tavasszal megint lehet ültetni valamit.

Ha gyorsan rokkal le a föld az azt jelenti, hogy a koporsó és nem bírja el a felette lévő föld súlyát és összetörik.

2023. máj. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!