Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valami megoldás arra,...

Van valami megoldás arra, hogy ne adjon ki hangokat a gyomrom, ha éhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon gáz, mikor a csendes irodában elkezdi csinálni, és van bent más is rajtam kívül. Ebédszünetem nincs, napi 4 órában dolgozom, reggelizni szoktam itthon, bár eleve nem eszek sokat, nem is szeretnék, meg amúgy is lassan eszek, sok idő rámegy, úgyhogy ezt hagyjuk. Nem az éhséget, hanem csak ezeket a "gyomorhangokat" szeretném megszüntetni evés nélkül.

2023. máj. 19. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs...
2023. máj. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Étrenden tudsz változtatni valamennyit, hogy minőségibb és tartalmasabb legyen, ettől több ideig telítsen (ha csak valami gyorsan felszívódó, de amúgy tök "üres" látszatkajákat, pl. péksüteménynek mondott valamiket eszel, vagy 1 szelet vajas kenyeret vagy ki tudja). Ha van egy kényszerítő erő, hogy nem tudsz/akarsz vécére menni és emiatt inkább alulétkezel hogy biztos ne legyen belőle hoppáré, akkor marad a korgás.
2023. máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez egy természetes folyamat, a szervezet így jelez. Ez ellen csak annyit tehetsz, hogy normálisan reggelizel, valami igen tartalmasat. Nekem a reggeli fontos nagyon, akkor eszek a legtöbbet szinte, és az is nagyon max. 5 órán át tart, utána korog a hasam. Szóval normális tartalmas reggelivel tovább kihúzhatod a dolgot.
2023. máj. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!