Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki krematóriumban dolgozik,le...

Aki krematóriumban dolgozik,lehetne ahhoz egy kérdésem?

Figyelt kérdés

2023. máj. 22. 08:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Mondjad!
2023. máj. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Aki úgy érkezik oda, hogy nincs hozzátartozója vagy lemondtak róla, mi történik vele? Hova kerül?

Konkrétan én itt egy halvaszületett csecsemőre gondolok.

2023. máj. 22. 09:29
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Egy halva született csecsemőnek vannak hozzátartozói.
2023. máj. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy aki lemondott róla. Ugyanis van egy papír amit még a kórházban az ember orra alá nyomnak és aláíratnak. Ami kb. azt tartalmazza,hogy a csecsemő temetéséről a továbbiakban a szülők gondoskodnak vagy sem. Na én 3 évvel ezelőtt a "sem" kategóriába kerültem, mert azt mondták, egy 30 hetes halva szuletett csecsemőt nem szoktak eltemetni, én alá írtam, de nyilván bánom és tudni szeretném mi történik vele miután elhamvasztják.Ez a lényeg,de nem tudom hol érdeklődjek, tulajdonképpen elmondani sem tudom sírás nélkül a telefonba senkinek,hogy mit szeretnék ezért vagyok ezen az oldalon.
2023. máj. 22. 10:59
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok biztos benne, de feltételezem, hogy szétszórják a hamvakat.

Abból kiindulva, hogy a temetőkben is ezt teszik azokkal a hamvakkal, akikért nem jelentkeznek hozzátartozók, és nem keresi őket senki egy határidőn belül.

2023. máj. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nagyon sajnalom. Attol tartok egyaltalan nincs temetes, se megtalalhatosag. Volt ismerosom, aki kilenc honap utan halvaszuletett babat hozott vilagra, es olyan allapotban irattak vele mindent ala, raadasul rabeszelve, hogy meg fel se fogta. Regen volt, akkor meg valami kozos sirt emlegettek.
2023. máj. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha elhamvasztották, akkor valószinüleg egy szóróparcellában vízzel szétszórták.

A kórházban direkt íratták veled alá, hogy ne kelljen sokat vacakolni.

2023. máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen.

Alá is írtam én hülye mindent, utólag meg természetesen bánom. Hívtam az illetékes pathológiát, az úr nagyon kedves volt, mondta, hogy van egy hely ahová szórják a hamvakat, de még utána jár azt mondta, mert most pontosan nem tudja,hogyan működik, elkérte a telefonszámom, hogy hív majd.. ezt egy hete várom sajnos. Még ha egy olyam helyre került is, ahol nem csak az ő hamvai vannak, nekem az is tökéletes lenne, csak tudnám, hogy tényleg ott van már az is nagy segítség lenne. 3 éve rágódom rajta,hogy mi lett a lányommal...kidobták? elszórták? ha igen, hova?

nem tudom gyászolni sehol, mert így most nincs sehol...ha értitek mire gondolok...szörnyű ez..

2023. máj. 25. 07:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Azóta lett valami fejlemény??
2023. okt. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, hívtak a pathologiarol. A baba 3 es fél év után is meg volt, mert nem gyűlt össze annyi baba....igen....tudom....szóval meg volt és a hamvasztás ebben a hónapban zajlott le, a szórás pedig nemsokára esedékessé válik, azt ígérték értesítenek. Szomorú történet, de szerencsés vagyok, hogy majdnem 4 év után lezárást kapok, ami annyira hiányzott..még ha ilyen formában is és ennyit kellett várni, örülök.
2023. okt. 12. 13:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!