Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felmondás után a kilépő...

Felmondás után a kilépő papírokat és a fizetést 5 munkanapon belül kell, hogy megkapjam? Vagy először a kilépő papírt fogom megkapni és miután azt megkaptam onnantól számítva 5 munkanapon belül fogom megkapni a fizetésemet?

Figyelt kérdés
2023. máj. 24. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk úgy hogy max 5 napon belül kell mindent megkapnod.

Valózínűleg a papírjaidat fogod megkapni először, a fizud átutalása meg az utolsó pillanatban fog megtörténni.

2023. máj. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De már eltelt egy hét és még egyiket sem kaptam meg se a papírokat se a fizetést
2023. máj. 26. 11:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a felmondás utáni 5. napon kell megkapnod a leszámolással kapcsolatos iratokat, a neked járó béred, hanem a munkaviszony megszűnését követő 5. munkanapon legkésőbb biztosítaniuk kell részedre a fenti dolgokat. Ha személyesen nem mész be érte (nem vagy köteles), akkor postai úton kell továbbítaniuk a náluk nyilvántartott címedre. A béredet is, ha készpénzes bérfizetés volt a munkáltatónál.
2023. máj. 31. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én nem kaptam meg semmi iratot de és a fizetést sem, már eltelt egy hét, az utolsó munkanaptól számítva.
2023. jún. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha postán küldték, lehet, hogy tovább tart, míg odaér hozzád.


Kérdezz rá a munkáltatónál, hogy hol tartanak a dolgaid!

2023. jún. 30. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!