Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesten a 18.kerben volt...

Budapesten a 18.kerben volt egy fagyizó (olyan 2010-12 körül jártam oda) ahol BAROMI nagy fagyi gombócokat adtak! Mi volt a neve, hova költöztek, valakinek rémlik még egyáltalán ?

Figyelt kérdés

Budapesten a 18.kerben volt, többször is költözött, többek között volt pl a Margó Tivadar és a Csontváry Kosztka Tivadar utca környékén.

Mindig kígyózó sor állt a pult előtt.

Sokféle fagyit árultak és hatalmas gombócokat adtak.

Sajnos nem tudom, hogy hogyan hívták, de pár ember akivel sokszor összefutottam ott, mindenki "nagygombócos"-nak hívta.

Ha jól emlékszem csak 2 helyre költöztek át amióta hozzájuk jártam, mind a két esetben egy panelház aljában alakították ki a helyüket.


Ha jól emlékszem az elején csak tölcsérekbe adták a gombócokat, később meg lehetett műanyag pohárba is kérni.

Később már súlyra mérték és lehetett kis gombócot is kérni, ami még mindig lényegesen nagyobb volt mint a többi fagyizóé.


Nem tudom, hogy mit lehetne még plusz infónak megírni, de aki abban az időintervallumban járt fagyizni a Csontváry és a Margó Tivadar utca környékén, annak muszáj lenne ismernie.

Mert azon kívül, hogy nagyok voltak a gombócok, nagyon finomak és ízesek voltak!


Akinek esetleg eszébe jutott és tudja, hogy kik voltak, mik voltak, honnan jöttek, hová mentek, mi volt a fagyizó neve, az kérem írja meg!


Facebookom már régóta nincsen, lehet hogy jó lenne megosztani ott a kérdést, viszont aki ezt meg tudná tenni, azt megköszönném!


Nagyon hálás lennék az információkért!

Még sosem ettem annál finomabb fagyit!



2023. máj. 28. 18:08
 1/1 A kérdező kommentje:

Valaki ?

Olyan sokan álltunk ott sorban mindig, muszáj hogy legyen itt is egy elégedett vásárló! :)

2023. máj. 29. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!