Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendelt már bárki a mypodseu.c...

Rendelt már bárki a mypodseu.com-ról? Megbízható?

Figyelt kérdés

#e-cigaretta #mypodseu
2023. máj. 29. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Minden nap találkozom ilyen kérdésekkel. Amire nem tudok rájönni, a jól ismert, köztudottan megbízható, neves shoppok helyett miért kell ilyenekkel próbálkozni?

Megéri? Ha azt írom, igen, kifizett 180 ezer forintott és semmit nem kapsz, ki lesz a hibás?

2023. máj. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mivel ott van olyan csomagautomata szolgáltatás ami elérhető a településen. Meg minimálisabban olcsóbb.
2023. máj. 29. 10:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Megnéztem. Alakilag rendben levőnek tűnik, de ez még nem garancia semmire.

Viszont Magyarországon, és Magyarországra tilos manórudat értékesíteni, vásárolni, birtokolni.

2023. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én HQD MEGA termékeket néztem.
2023. máj. 29. 10:59
 5/7 anonim válasza:
Hamarosan kiderül,mert rendeltem 😃,de amúgy ez egy fizikailag létező Párkányi (Szlovákia)E-cigi üzlet.
2023. szept. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
65%
Telejsen megbízható oldal!Gyorsan megküldték a tökéletes,zsír új,bontatlan csomagolású termékeket,még ajándék táskát is kaptunk!Csak ajánlani tudom☺️!
2023. szept. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én utánvéttel rendeltem tőlük bizos ami biztos, de minden rendben ment, hamar ki is hozta a dpd. :)
dec. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!