Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg meg kell növesztenem...

Tényleg meg kell növesztenem a körmöm a műkörömhöz?

Figyelt kérdés
Én régen rágtam a körmöm azóta nem de nagyon gyenge és amikor növeszteni akarom le törik. Majd megyek körmöshöz és lesz műkörmöm. Elvileg meg kell növesztenem hogy megtudja csinálni.
2023. máj. 29. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek hozzá de akkor mire jó a körömépítés? Nem okoskodni akarok, tényleg nem tudom de ismerek olyat akinek nagyon rövidre vágott körmei voltak és ugyanúgy megcsinálták neki a műkörmöt.
2023. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
nagyon rövidre rágott körömnél igen, viszont porcelánnal pl az is megoldható. körmös vagyok, én meg tudom oldani, de jobb ha nem csutka rágott körömre kell dolgozzak nyilván
2023. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Műköröm felragasztható... Ha tövig is vágod, akkor is megoldható.


Viszont:

Érdemes utána járnod miért ennyire gyengék a körmeid, rágás/vágás hatására pont hogy erősödnie kellene, mint a hajnak.


A körmök állapota sokat elárul gazdájáról.


Étkezési problémáktól az igényességig sok mindent.


A töredezés, repedezés is valami miatt van.


Egészséges köröm kemény, megfelelő irányban pedig rugalmas a vastagságtól függetlenül.


S ha baja van, akkor csak jobban ártasz nekik azzal, hogy lefeded őket.

2023. máj. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!