Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fura íze van a víznek! Hiába...

Fura íze van a víznek! Hiába folyatom, nem szűnik meg ez a por íz. Kb olyan, mint amikor beporosodik a radiátor vagy akár a számítógép és megszagolod és ez a fura égett por szag/ (a víz esetében) íz van. Valaki ?

Figyelt kérdés

Remélem valamennyire érthető, hogy mit akartam írni.

Kinyitom a csapot és mindegy, hogy hideg vagy meleg vizet folyatok, mindkét esetben ez a por/ égett por íz van jelen.

Miért lehet ez ?

Mi a probléma ?

Valaki találkozott már ilyennel ?



2023. máj. 29. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem nálad lehet a baj, de ezzel sokmindent nem tudsz kezdeni, legfeljebb vehetsz egy szűrőt.
2023. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk mióta új víztározó van kimondotta büdös és fura íze van a víznek de nem tudom hogy nálad mi lehet ...
2023. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Régiek a vízvezetékek, csövek.


S ha otthon ki is cseréled az egész rendszert se biztos, hogy megszűnik, azaz máshol is lehet gond.


Anno egy ideig forrástól hoztuk liter számra az iható, kellemesen hidratáló vizet.


Majd idő hiányában:

Vettünk a csaphoz szűrőt. Kb 100k körül mozgott ára, már nem tudom pontosan mennyi lehet. Anno panelbe ezek voltak.

Az ottani csapi víz teljesen dehidratált, poros klóros volt a víz és csak még szomjasabb volt tőle az ember.


Mára kiköltöztünk és saját kútból fogyasztunk. Modern eszközökkel, szóval ne úgy képzeld el, hogy ledobunk egy vödröt a kútba.

2023. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Előfordulhat, hogy ez a probléma nálam keletkezett, ahogy az első is mondta, ugyanis nem olyan régen lett ilyen rossz ízű a víz, viszont ebben az esetben csak ilyen több tízezer forintos szűrők jöhetnek szóba ?

Ilyen ~10 éves olasz bojlerből jön a víz, először arra gondoltam, hogy valahogy valamelyik részét ki kéne takarítani, talán az segítene...

2023. máj. 30. 12:07
 5/5 anonim válasza:

Nem voltál covidos?

Nálunk a családba azóta vannak hasonló tünetek.

Pl anyósom azóta folyton rossz szájízt érez.

A sógornőm azóta nem tud húst enni, mert zavarja a szaga..

2023. szept. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!