Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért lehetet ez?

Miért lehetet ez?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodom ez kb.2 hónapja voltam a barátaimmal egy szórakozóhelyen ahol megismerkedtem egy külföldi fiúval,első este még új volt és szimpatikus volt,bár egy gond volt mivel hogy nem beszélt magyarúl nehezen értettük egymást. Aztán következő alkalomkor mikor mentünk szintén ott volt,de ekkor már mással voltam jóba nem kapcsolat semmi egyéb csak táncoltunk. Aztán nagyon rosszul éreztem magam nem tudtam mit tegyek,kivel legyek igazándiból a szívem a külföldihez húzott de mégsem,mert tudtam hogy nehezen értjük egymást viszont kedveltem,a magyar sráccal meg szinte semmi nem volt. Aztán elhívtak a barátaim és ott annyiban maradt,szóval nem tudom mi lehetett azóta nem írt. Szerintem valamit félre értett. Nem tudom magam túl tenni ezen mit tudnék tenni,mondjuk elég sűrűn jár arra a helyre annyit tudok.
2023. máj. 29. 23:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ha találkozol vele akkor próbáld tudtára adni hogy a másik sráccal nincs semmi, mert valszeg azt hitte és azért nem ír már
2023. máj. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!