Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktátok ezt csinálni osztály...

Szoktátok ezt csinálni osztályban?

Figyelt kérdés
Gimis vagyok. Nálunk az szokott menni az osztályban, hogy elő előfordulgat hülyéskedésből, hogy felemeljük egymást. Ezt ti szeretitek? Vagy szokta a ti osztályotok is csinálni? Én 16/l vagyok, 165 cm és 46-48 kg.

2023. jún. 2. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülj ha ezt csinálják, azt jelenti nagyon komáznak.
2023. jún. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem...
2023. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 NTBS ***** válasza:
100%
Nálunk anno nem volt szokás.
2023. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem volt ilyen. Mi normális osztály voltunk.

Az ipari iskolásoknál volt ilyen. Ott félkegyelmű, gyagyás srácok voltak. Némelyiknek még a saját neve sem ment segítség nélkül. Azok állandóan emelgették egymást.

Mivel a tanműhelyben vegyülnünk kellett velük, előfordult, hogy velünk is bepróbálkoztak. Egyszer velem is eljátszotta az egyik. Nem volt szerencséje. Fordulásból olyan maflást kapott, hogy beesett az állványos köszörű és a fal közé. Másnap egyik osztálytársamnál is bepróbálkoztak, attól is kaptak olyan lángost, hogy győzték fokhagymázni. Mindezt szeptember második hetében. Úgyhogy arra az évre meg is voltunk, nem kellett többet fegyelmezni. Ha megláttak, arrébvonultak :D

2023. jún. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem volt szokás, ám volt egy másik osztályból való srác, aki mindig jött értem és vállára kapva elrabolt engem a szünetekre. Elvitt a kis társaságunkhoz.
2023. okt. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!