Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kihez forduljak,aki tényleg...

Kihez forduljak,aki tényleg segít?Van egy család az utcánkban nagyon undorítoak.Nem fürdnek tiszta büdösok,a gyerekek oda szarnak ahova éppen kedvük van.

Figyelt kérdés
Van egy kutyájuk is szegény én szoktam etetni nagyon kis láncon van, mindennap viszek neki vízet és kaját.Egyszerűen már nem bírom őket egész nap nem csinálnak semmit ülnek kint.Az "asszony" 20 éves de már a harmadik gyerekét várja még neki állt fentebb mikor a tesóm focizott az barátjával és az egyik gyeréket aki odament hozzájuk lerugták véletlenül.Nah erre ő meg elátkozta meg mindenfélének lehordta.Fuhh hot ideg vagyok sajnos nem voltam ott ugy de jobb is mert tuti rendőr vitt volna.A lényeg az,hogy fel akarom őket jelenteni eleve állatkínzók ,víz sincs a házukba,rihesek is voltak.A gyámhivatal miért nem csinál semmit? a rendőrség sem hisz már számtalanszor voltak ott gondolom látták hog milyen körülmények között él szegény kutya is.Kinek szóljak ? Annyit szemetelnek hogy a szél még nálunk is elfujja a sok koszt papír zacskókat szaros papírt stb...Bocsi a helyesírásért ideges vagyok.
2023. jún. 2. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy miért nem csinálnak semmit? Üdv a "demokratikus" "illiberális" Magyarországon. Ezt szavazták meg a "tudósok"? Akkor ez van.
2023. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rihes? Rühes inkább, a csürhe mindenit
2023. jún. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!