Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire kell valakinek...

Mennyire kell valakinek psychopathának lennie hogy képre legyen átszurni a saját tenyerét, vagy eltörni a saját ujját?

Figyelt kérdés
Láttam egy videót miszerint senki nem tudja kitörni a saját ujját, de valaki mégis meg tudja csinálni? Előre elmondom hogy nem tervezek semmi ilyet, csak szimplán kíváncsi vagyok. A válaszokat előre is köszönöm
2023. jún. 2. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyet mazohistának hìvják.
2023. jún. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DeMoR ***** válasza:

Nem a pszichopátia, hanem az akaraterő mértékétől függ, mennyire tudsz ártani önmagadnak, szembe menve az evolúcionális és társadalmi ösztöneiddel.


Való igaz, hogy lehet kapcsolat, hisz vannak olyan pszichopaták, akik igen komoly szintű akaraterővel rendelkeznek, de én nem gondolnék egyértelmű ok-okozati összefüggést a kettő között.


Persze egy átlag ember valóban nehezebben tudná kitörni a saját ujját, mint mondjuk egy képzett katona.

2023. jún. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Ez nem pszichopátia, legfeljebb szuicid hajlam. Egy pszichopata sosem ártana önmagának. Egyébként itt egy kép, gondolj bele, hogy ez hogyan nézhetett ki "összerakás" előtt:

[link]

Lol, megkarmolt a cica.

2023. jún. 3. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az oroszoknál ennél durvábbakat is csinálnak/csináltak, hogy ne legyenek katonák.
2023. jún. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!