Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az gáz ha férfiként kertészkedek?

Az gáz ha férfiként kertészkedek?

Figyelt kérdés
Szeretem a növényeket. És ez a hobbim! Már 1 hónapja csinálom, nem mertem még elmondani senkinek. Művésznek érzem magam benne!

2023. jún. 5. 14:47
 1/7 anonim válasza:
100%

Miért lenne gáz?

Egy felettébb kikapcsoló, kellemes időtöltés. Türelemre, kitartásra tanít, fejleszti az ember szépérzékét, és sok esetben egy csomó új dolgot is tanul, ha utána kell járni valaminek.

Arrol nem is beszélve, hogy minden elültetett növénnyel teszünk valamit a bolygónkért.

2023. jún. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Az egész világon te vagy az egyetlen férfi aki kertészkedik. Sehol nincs férfi kertész se a világon. Igazi unikum vagy...
2023. jún. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Több férfi kertész van mint nő...
2023. jún. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2es nem azt kérdeztem hogy ki még, hanem hogy gáz-e

De semmi baj hülyék is kellenek

2023. jún. 5. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Az sokkal gázabb, hogy az irónia nálad ismeretlen fogalom...
2023. jún. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, sőt, ha annyira művészi vagy, akár megélhetnél belőle.
2023. jún. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Semmi szégyellni való nincs benne, néha egy fárasztó nap végén kicsit nézelődni a kertben és büszkélkedni a munkádban megnyugtató tud lenni, ráadásul ha gyümölcsöt vagy zöldséget is termesztesz, azt már nem kell megvenned.
2023. aug. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!